Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Premiera filmu Arjuna Rampala na Zee5

Premiera filmu Arjuna Rampala na Zee5

Czy rok 2021 może być rokiem powrotu Arjuna Rampala do kina? Z5'S najnowszy, Lakier do paznokci, który ukaże się 1 stycznia, koncentruje się na morderstwach dzieci imigrantów, a głównym podejrzanym jest Veer Singh (Manav Kaul). the Stan sali sądowej W rolach głównych Arjun Rampal wciela się w Sid Jaisingha, wysokiej rangi obrońcę, któremu powierzono zadanie uniewinnienia Veera za wszelką cenę.

Obraz przez Zee5

Prawdziwa historia Lakier do paznokci film-

Lakier do paznokci Film opowiada o obrońcy, który postanawia zająć się sprawą Veera Singha i walczyć o sprawiedliwość. Zostaje jednak wyeliminowany, gdy jego klient nie jest tym, za kogo się podaje. Postać Rampala obiecano miejsce w Rajya Sabha, jeśli uda mu się uniewinnić Vira Singha z zarzutów. Widzimy bohatera pogrążonego w szeregu umysłowych gierek, a wkrótce potem tracącego kontakt z rzeczywistością. chwila Lakier do paznokci Brzmi jak prosta historia z procesu o morderstwo, jest pełna dramatyzmu i tajemniczych zwrotów akcji, które sprawią, że widzowie będą przyklejeni do ekranów.

Zwiastun pokazuje nam wskazówki dotyczące wielu postaci, intryg politycznych i odrobiny traumy z dzieciństwa. Chociaż niewiele zostało ujawnionych na temat wydarzeń, które go zainspirowały, zwiastun mówi, że historia nawiązuje do rzeczywistości. Lakier do paznokci Przedstawia rzeczywistość dzieci-migrantów i to, co dzieje się za drzwiami sprawiedliwości tam, gdzie toczy się wojna.

Opisując film jako „obiecujący projekt”, Arjun Rampal powiedział wcześniej w oświadczeniu: „Dzięki fantastycznej obsadzie połączonej z bardzo uzależniającą energią i przejrzystością reżysera Bugsa Bhargavy Krishny jest to bardzo obiecujący projekt, który pozwala każdemu przesuwać swoje granice do poziomu, na którym mamy nadzieję zmienić się w coś.” Bardzo wyjątkowe.

Manav Kaul dodaje: „Energia na planie jest bardzo intensywna i jak dotąd rola ta była dla mnie wyzwaniem. Plakat wprowadzi widzów w błąd, zwłaszcza jeśli chodzi o pomalowanie pojedynczego paznokcia. Niepewność ludzkiego umysłu zajmie Wątpię, żeby ludzie mieli szansę zobaczyć coś takiego Lakier do paznokci w OTT przestrzeń.”

READ  Ten startup z Hyderabadu wprowadza do domu „ruch małych domów”, który został spopularyzowany przez serial Netflix

W filmie występują także Rajit Kapoor, Madhu i Anand Tiwari. Film wyreżyserował Bugs Bhargava Krishna, a producentami są Pradeep Apoor, Seema Mohapatra, Jahanara Bhargava z Ten Years Younger Productions i Dheeraj Vinod Kapoor.

Przeczytaj także: Prawdziwa historia Khuda Hafez Film z udziałem Vidyuta Jammwala

Obejrzyj zwiastun filmu Lakier do paznokci Tutaj –

Obraz bohatera i funkcja krzyża Arjun Rampal na Instagramie