Tech

Pozytywna ocena zaworu w sprawie patentowej regulatora pary

W lutym jury orzekło, że Konsola Steam Valve naruszyła patenty Należy do Ironburg Inventions, spółki macierzystej Gry SCUF. Valve otrzymał 4 miliony dolarów odszkodowania (około 2,8 miliona funtów).

W tym tygodniu Valve nie zdołało zmienić decyzji jury.

Adwokaci Valve prosili o legalne wydanie orzeczenia – argumentując, że w sprawie nie ma wystarczających dowodów i zwrócili się do sędziego o wydanie nowego orzeczenia lub o ponowne rozprawę.

Jak wspomniałem Elektroniczny monitor sportowySędzia odrzucił wniosek. W wyroku cytuje się samego adwokata Valve, który opisał sprawę bezpośrednio podczas procesu, zanim doszedł do wniosku, że „sąd zgadza się, że sprawa jest jasna i może zostać rozstrzygnięta w patencie 525 i przez oskarżony organ. Wydaje się, że ława przysięgłych właśnie to zrobiła, ale oskarżonemu nie podoba się wynik, że „Ława przysięgłych to uznała. Niezadowolenie oskarżonego nie stanowi podstawy do wydania orzeczenia z prawnego punktu widzenia lub nowego procesu”.

W tym samym orzeczeniu sędzia orzekł również przeciwko żądaniu Ironburg Inventions o zwiększone odszkodowanie, które może potroić odszkodowanie, które Valve musiało zapłacić.

Zawór Valve naruszony patentem dotyczy przycisków znajdujących się z tyłu kontrolera, przeznaczonych do użycia przez środkowy palec użytkownika. SCUF Gaming produkuje konsole serwerowe, które mają przyciski w tych pozycjach.

Wyłącz zawór i jednostkę sterującą parą W 2019 rokuAle nadal mają ambicje sprzętowe inne niż Valve Index. W tym tygodniu pojawiły się doniesienia o produkcji urządzenia podobnego do Nintendo Switch o nazwie Valve SteamPal.

READ  Przegląd Porsche 911 GT3 (992)

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment