Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodzące gry i akcesoria Nintendo Switch na czerwiec i lipiec 2021 r

Zbliżając się do połowy 2021 r., W nadchodzących miesiącach czeka na nas znacznie więcej gier na Switcha, z wieloma własnymi wydaniami z Nintendo wspieranymi przez kilka zewnętrznych portów i zupełnie nowe tytuły. Dodajmy do tego wszystkie nadchodzące zapowiedzi związane z E3, a druga połowa roku będzie bardzo smaczna dla fanów Switcha.

Jeśli szukasz kolejnej wielkiej przygody lub straconego czasu, masz szczęście; Poniżej wybraliśmy niektóre z wstępnych kluczowych pokarmów na czerwiec i lipiec. Poniżej tych wyborów znajdziesz również kilka innych wydań – często fizycznych wersji gier cyfrowych Switch eShop, które dawniej były dostępne – a także akcesoria i inne gadżety konkurujące o Twoje ciężko zarobione pieniądze tego lata (lub zimy, w zależności od gdzie mieszkasz) Globe rezyduje).

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Ninja Gaiden: Master Collection łączy trylogię hakowania i cięcia 3D Team Ninja w jeden śmiercionośny mały pakiet na Switchu. Uwolnij potoki eleganckiej, niezwykle brutalnej przemocy w kultowych butach ninja Ryo Hayabusa i przeżyj na nowo niektóre z najlepszych gier akcji ery 360 / PS3 na konsoli, którą możesz włożyć do kieszeni.

Jeśli masz duże kieszenie, to jest to. Jednak wygodnie jest mieć przełącznik z uruchamiania PS3 na swoją osobę, prawda?

Ujawniony w lutym 2021 roku Nintendo Direct to długo oczekiwany powrót do arkad dla tego, co najlepsze w królestwie grzybów. Mario Golf: Super Rush ma zawierać elementy RPG podobne do popularnej gry Mario Golf Na Game Boy Color, a także zupełnie nowy spin w grze w tytułowym trybie Super Rush, w którym wielu graczy ściga się po torze w grze Nintendo, grając w Speed ​​Golf.

READ  Bloober's Silent Hill 2 Edition jest oficjalna, wyłączna czasowo na konsolę PS5

Wydaje się maniakiem i przezabawnym, jeśli Zwiastun To jest wszystko, przez co przechodzi, i nie możemy się doczekać, kiedy dostaniemy się w wir rzeczy. Uwielbiamy dobry, zepsuty spacer, Więc złapiemy 3 lasy i wkrótce wyruszymy w pasy.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 przeniesie Cię dwadzieścia lat wstecz, do czasów, gdy Twoje kolana były w lepszej formie, a wciąż marzyłeś o podciągnięciu 720 stopni. Chyba że jesteś młodym facetem, w takim przypadku masz szansę złapać pierwsze dwie części jednej z najbardziej wpływowych serii sportowych wszech czasów.

Monster Hunter Rise to nie jedyna nowa pozycja z serii Capcom, która pojawi się na Switchu w 2021 roku. Nie, przenośny spin-off Historie Monster Hunter Dostaje też dodatek oparty na zamianie.

Opierając się na tym samym stylu graficznym, co w oryginalnym wydaniu 3DS, Monster Hunter Stories 2 będzie miał silny nacisk na narrację i zakłada się, że zachowa prostą mechanikę RPG, z której słynie podseria. Bohater, Monster Rider, zaprzyjaźnia się z potworami z serii, zamiast zabijać je, aby zrobić osłonę z pióra ogona, dzięki czemu zaoferuje inny smak jakości Monster Hunter-y wraz z bardziej tradycyjnymi wpisami na Switchu.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD przywraca wykonane na zamówienie Wii z powrotem do serii z malowaniem w wysokiej rozdzielczości, a także z nowo zintegrowaną grą mieczem jako opcjonalnym zamiennikiem oryginalnych żyroskopowych elementów sterujących.

Chociaż powolny początek tej gry, podzielony świat i wymagane sterowanie ruchem (nie wspominając o stałym zestawie wskazówek i sztuczek Fi) nie były dla wszystkich filiżanką herbaty, mamy bardzo ciepłe wspomnienia z naszego dziesięcioletniego gra i nie możemy się doczekać. Aby zobaczyć, jak wypada wersja na Switcha.

Więcej świetnych gier na Nintendo Switch

Oprócz gier pokazanych powyżej, istnieje wiele gier Switch do sprzedaży detalicznej, które możesz sobie wyobrazić w czerwcu i później.

READ  Bungie mówi, że „znaczna” liczba graczy Destiny 2 używa niewłaściwej wersji PlayStation

Świetne akcesoria do twojego przełącznika

Na koniec, oto wybór najlepszych akcesoriów do przełączników, które pojawią się w czerwcu i później, do rozważenia.


To tyle na czerwiec i lipiec – coś przegapiłeś? Daj nam znać, a także daj nam znać, jeśli zamówiłeś któreś z tych gadżetów w przedsprzedaży!