Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Powiew przeszłości Burnley: 30 scen z nocy w byłym flagowym klubie nocnym na Hamerton Street, Lava i Ignite w latach 2006-2011.

Powiew przeszłości Burnley: 30 scen z nocy w byłym flagowym klubie nocnym na Hamerton Street, Lava i Ignite w latach 2006-2011.

Sale balowe słynnego miejsca przy Hammerton Street były zawsze zatłoczone, bary pełne okazyjnych okazji na drinki, a melodie rozbrzmiewały od wieczora do wczesnych godzin porannych.

Tysiące graczy – w ciągu weekendu – gromadzą się w najpopularniejszych miejscach w mieście w jego szczytowym momencie i każdy z nich będzie wracał po więcej.

W momencie jego zamknięcia w 2014 r. Dyrektor Regionu North Luminar Group, do którego należy klub, Tony Gurbert, powiedział: „Po długotrwałym spadku frekwencji w centrum miasta podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu Lava & Zapal w Burnley.

„Chcielibyśmy podziękować naszym lojalnym klientom i wszystkim naszym pracownikom, którzy ciężko pracowali w trudnych warunkach operacyjnych, aby zapewnić zabawną, bezpieczną i wartościową noc”.

Cóż, ciesz się tą nostalgiczną podróżą, z 33 zdjęciami zrobionymi na miejscu w latach 2006-2011. Czy znasz kogoś?

READ  30 sierpnia Alfa Romeo zaprezentuje supersamochód inspirowany T33