Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsza oferta AirPods: Snag 3. generacji za 149,99 USD w Walmart (ponieważ nie jest w sprzedaży w Amazon)

Najlepsza oferta AirPods: Snag 3. generacji za 149,99 USD w Walmart (ponieważ nie jest w sprzedaży w Amazon)

Cena i dostępność oferty mogą ulec zmianie po czasie publikacji.

Zaoszczędź 19,01 USD: Od 14 października AirPods trzeciej generacji(Otwiera się w nowej karcie) W sprzedaży za 149,99 USD w Walmart. Ta 11-procentowa zniżka wciąż bije rekordowo niskie ceny na Amazon, gdzie nawet się nie wyprzedają.


Jeśli Amazon jest Twoim pierwszym i jedynym przystankiem przy zakupie czegoś konkretnego, takiego jak najnowsze AirPods, całkowicie to przegapiłeś. Walmart spokojnie prowadzi lepszą ofertę(Otwiera się w nowej karcie). (nasz Porady w dniu szczytu Sprawdźcie ceny, które obowiązują przez cały rok, ludzie.)

Sprzedając za 169 USD w Apple i ciesząc się pełną ceną w Amazon, możesz kupić AirPods trzeciej generacji 149,99 USD z bezpłatną wysyłką w Walmart(Otwiera się w nowej karcie). Przy nieco ponad 19 USD lub 11% zniżki, transakcja nie jest ogromna pod względem pieniędzy – ale jest ogromna, jeśli chodzi o „to bije rekordowo niską cenę Amazona o dużą marżę”.

Zobacz też:

MacBook Air M2 jest nadal w sprzedaży, a także więcej najlepszych ofert Apple od 13 października

Chociaż wprowadzone na rynek od października 2021 r., AirPods trzeciej generacji są nadal najnowszymi AirPodsami nieprofesjonalnymi. I można to stwierdzić po prostu patrząc na nie. Podczas gdy pierwsze dwie iteracje były prawie nie do odróżnienia w ich pionowej prostokątnej obudowie, prostokątna konstrukcja trzeciej generacji przechodzi w tryb poziomy, podobnie jak obudowa AirPods Pro.

Wewnątrz przylegają również same pąki: wyraźniejsze nacięcia w kształcie jajka przymocowane do krótszych łodyg. (Te małe łodygi można skompresować, aby kontrolować odtwarzanie.) Te kiełki powinny przetrwać sześć godzin, zanim umrą, dodając godzinę do żywotności drugiej generacji.

Bez silikonowych końcówek dousznych Pro i jak w przypadku innych słuchawek bez ANC, jest miejsce na hałas z zewnątrz. Ale poza pewnym zdalnym środowiskiem nadal będzie Miły Zanurzony w jakości dźwięku tutaj. Dostępność najnowszych AirPods Bogaty i czysty dźwięk Wydaje się, że gra wokół ciebie, dzięki dodaniu przez Apple dźwięku przestrzennego.

READ  Informacje o łatce LoL 14.4 | Wszystkie wzmocnienia, osłabienia i zmiany w aktualizacji League Patch 14.4