Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska poszukuje pierwszego zwycięstwa nad Canfieldem od 2014 roku |  Wiadomości, sport, praca

Polska poszukuje pierwszego zwycięstwa nad Canfieldem od 2014 roku | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie z akt sztabu / Brian Joger Canfield Pomocnik Brock Lowery prowadzi piłkę w meczu otwarcia zeszłego sezonu przeciwko Polsce w bitwie 224.

Konkurencyjne gry zawsze wyłaniają to, co najlepsze między dwoma zespołami.

Niezależnie od historii czy aktualnych rekordów, bardziej niż jakiekolwiek inne gry o rywalizacji decydują zawodnicy na boisku.

Trener Polski Tom Pavlanski wyjaśnił to najlepiej: „To sezon jednego meczu”, kiedy rywale spotykają się na boisku.

W piątek Polska i Canfield będą kontynuować rywalizację w kolejnej edycji Bitwy 224, w której Kardynałowie goszczą Buldogi.

„W każdym treningu poza sezonem, letnim i przedsezonowym myślę, że obie szkoły mają na myśli konkurenta” – powiedział Pavlansky. „Wszyscy pracują dla tej gry. Zawsze pracują dla tej gry. To znaczy wszystko dla obu społeczeństw i po prostu chcemy się upewnić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby się przygotować i dać sobie największą szansę na sukces.

„Nasza młodzież jest podekscytowana wyzwaniem, ale bardziej niż cokolwiek innego jesteśmy podekscytowani grą w tej konkurencyjnej grze. Polska i Canfield mają dumną tradycję w piłce nożnej i to zaszczyt być częścią tego.”

Ostatnia historia w dużej mierze sprzyja kardynałowi w tym meczu, z Canfield Bulldogs pokonanymi 24-12 w otwierającym w zeszłym roku i Polską niepokonaną Canfield od zwycięstwa Halloween Night 28-7 w 2014 roku. Ale wszystko wychodzi przez okno. zmierz się z konkurencją.

– Bierzemy to za każdym razem – powiedział trener Canfield Mike Pavlansky. „Najważniejszą grą jest gra przed nami, a nie mecze za nami”.

Jeśli Polska ma w końcu zdjąć małpy z pleców, zaczną od wymyślenia, jak spowolnić rozgrywającego Canfielda, Brocka Lowry’ego.

Zaangażowanie Indiany było do tej pory elektryczne, biegając przez co najmniej 100 jardów i rzucając przez co najmniej 100 jardów we wszystkich zwycięstwach Canfielda nad West Branch i Bellevue, aby otworzyć sezon, jednocześnie reprezentując łącznie osiem przyłożeń.

READ  Tempo Obieny na europejskim torze zostało niestety zakłócone

„Musimy być w stanie trochę powstrzymać lub kontrolować, a jest to trudne, ale powstrzymać ich atak i spróbować zablokować wielkie zagrania” – powiedział Tom. „Zdecydowanie musimy przerwać bieg i sprawić, by pokonali nas podaniem. Nie sądzę, aby istniał jakiś wielki sekret. Brock jest niesamowitym graczem i niesamowitym konkurentem.”

Po ciężkiej przegranej z utalentowaną drużyną Chaney na otwarcie sezonu, Bulldogs odpowiedział odważnym zwycięstwem nad Louisville w zeszłym tygodniu.

Polska przegrała 10:0 w pierwszej połowie, ale obrona Bulldogs zamknęła później Leopardy, a atak pokonał Louisville 21:0 do końca. Rozgrywający Dominic Pagano wykonał atak Bulldogs z 126 jardów rozpędu i dwoma przyłożeniami, jednocześnie zmuszając obronę i odzyskując pięć niepowodzeń w Louisville.

Obrona Polski prawdopodobnie będzie potrzebowała kolejnego podobnego występu w defensywie przeciwko kardynałom w piątek wieczorem.

„Są bardzo dobrze wyszkoleni” – powiedział Mike o zespole swojego brata. „Lubią grać ze sobą i widać to na uboczu – podekscytowanie, gdy jest duża gra. Polepszyli się ogromnie od pierwszego do drugiego tygodnia i wyraźnie chcą się poprawić w tym tygodniu. W tej piłce gra, w której bijesz rekordy W tej grze wszystko może się zdarzyć i ogólnie wszystko może się zdarzyć.

Kickoff jest ustawiony na 19:00 dziś wieczorem w Bob Dove Field.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej