Polska Bulldogs przeciwko Canfield Cardinals WKBN Gra tygodnia 19 sierpnia 2021 r.

Polska, Ohio (WKBN) – Brock Lowry rzucił się na 2 przyłożenia i pokonał Confielda 24-12. Kardynałowie pokonali Polskę w każdym z ostatnich pięciu spotkań.

Mecz upłynął pod znakiem meczu treningowego Mike’a Powlańskiego (Canfield) i jego brata Toma, który zadebiutował w Polsce po pamiętnym biegu w Lakeview. Mecz odbył się na polskim stadionie nazwanym na cześć ich ojca (Dave), który prowadził Bulldogs w latach 1968-1978.

Aby rozpocząć mecz, polska ofensywa miała piłkę w ciągu 8 minut i 18 sekund przez 15 meczów, a Wyatt Poppy dołączył do bramki z rzutu z 25 jardów i dał Bulldogs prowadzenie 3-0.

Polak QB Jack Fulton zamienił dwa pierwsze runy w biegu na 31 jardów i bieg na 14 jardów, aby pomóc Bulldogs głębiej w rejon Canfield. Obrona kardynała była trudna, ponieważ byli w stanie utrzymać rywala-buldoga w kierunku bramki.

W drugiej serii meczu w Canfield, Cardinals objęli prowadzenie po wąskim puntie w polskim składzie na 40 jardów. Na trzecim miejscu Brock Lori znalazł Gavina Ramuna w uderzeniu z przyłożenia z 27 jardów, aby objąć prowadzenie 7-3.

Kolejne długie posiadanie Bulldogów zaowocowało 3 punktami. Po zaproszeniu 13 meczów (i zamianie pierwszych czwórek), Wyatt Bobby z Polski podniósł rzut z pola z 37 jardów, aby zamknąć deficyt do 1 punktu (7-6).

Mając tylko 50 sekund do końca połowy, Lori wykonała 5 podań z rzędu, aby umieścić Cardinals głęboko w granicach Bulldog. Ostatnie podanie zostało ukończone dla Jadena Jaffera, zanim trener Mike Pavlansky ogłosił termin. Stamtąd senior Ben Buck zakończył połowę z rzutem z pola z 30 jardów i dał Canfieldowi przewagę 10-6 w przerwie.

Aby rozpocząć drugą połowę, obie osłony zostały zaostrzone. Canfield rzucił kostką na swoje terytorium (47 punktów). Następnie, z linii Cardinal 20 jardów, Bulldogs podjęli własną próbę 4th-under, która została odrzucona w pośpiechu przez Jacka Fultona.

READ  Świątek zremisował z Włochami w finale United Cup: City

Cardinals ukończyli 62-jardową jazdę na 10 jardów przyziemienia Lori, dając Canfieldowi prowadzenie 17-6 w trzeciej kwarcie. Kardynałowie pobili bramkę 62 jardy w 10 grach.

W kolejnym impulsie Polska spadła o 11 punktów (17-6) do 5 punktów (17-12) po pełnym przyłożeniu 11 jardów przez Dooma Parkera. Spektakl, który uwydatnił napęd, to połączenie 46 jardów z Fulton do Rose Deto.

Ukończenie 20-play, 82-jardów zajęło ponad 10 minut, a Lori spadła na 2 jardy i zdobyła trzecie całkowite przyłożenie w grze i dała Canfieldowi prowadzenie 24-12 z 3:05 przed końcem meczu.

Tabela punktacji
Canfield, 24-12 (f)
Pierwszy kwartał
B-Wyatt Poppy, 25 jardów FG (B-3-0, 3:42)
Drugi kwartał
C-Gavin Raman, 27-Yard DT C z Brock Lori (C 7-3, 7:15)
P-Wyatt Poppy, 37 jardów FG (C7-6, 0:50)
C-Ben Buck, 30 jardów FG (C10-6, 0:00)
W trzecim kwartale
Ciężarówka C-Brock, bieg DT na 10 jardów (C-17-6, 3:59)
6-Yard DT Catch autorstwa P-Dom Parker, Jack Fulton (C 17-12, 1:27)
Czwarta ćwiartka
C-Brock Ciężarówka, 2-jardowy bieg DT (C-24-12, 3:05)

Nieoficjalne statystyki osobiste
Canfield
Spieszyć się -Brock Lori, 25-92; Mike Crawford, 7-34; Toby Smith 2-8; Danny Inglis 1-7; Ryana Schneidera 2-3; Palo Papalia 1 (-6).
Przechodzący -Brock Lori 14-16-0-169
Dostawanie – Drew Krzyż 5-75; Olivera Kovasa 3-18; Gavina Ramana 2-33; Jaden Jabber 2-18; Łowcy Canotów 1-20; Danny Inglis 1-5

Polska
Spieszyć się -Jack Fulton 16-96; Dom Parkera 6-15; Dillona Smitha 4-14; Com Sloser 3-9
Przechodzący -Jack Fulton 7-18-0-76; Dominik Bagano 1-1-0-15
Dostawanie – Christian Colossimo 3-23; Matteo Melon 2-13; Rossa Tedo 1-46; Słońce Parker 1-11; Łukasz Generalowicz 1 – (- – 2)

Otrzymuj zaktualizowane wyniki z Doliny na stronie wyników WKBN.