Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pokazano możliwości, ale polska przygoda Landy ERC 3 Jr. kończy się wcześnie – FIA ERC.

Pokazano możliwości, ale polska przygoda Landy ERC 3 Jr. kończy się wcześnie – FIA ERC.

Pokazano, że to możliwe, ale polska juniorska przygoda Landy w ERC3 kończy się ogniem

Nikołaj Landa miał pecha w ORLEN 77. Rajdzie Polski – ale nie wcześniej niż pokazał swoje umiejętności w Mistrzostwach Juniorów FIA ERC3.

Landa został podniesiony, pokazując mocny pokaz na etapie kwalifikacyjnym tylko z powodu problemów z przepustką, aby ukryć swoje prawdziwe tempo na sobotnich etapach.

Jednak, gdy zapalił się jego Ford Fiesta Rally 4, jego nadzieje na odrobienie straconego czasu i zdobycie większego doświadczenia zostały rozwiane, co zmusiło młodego Austriaka do wycofania się na 12. etapie szutrowego wyścigu.

„Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego tempa [on the Qualifying Stage] Pokazał trochę naszych zdolności ”- powiedziała Landa, której współreżyseruje jej ojciec, Thug. „W sobotę rano zauważyłem, że przepustki były całkowicie wyłączone i było to bardziej pouczające dla takich faz.

„Naszą taktyką na niedzielę była nauka i nauka i dotarcie jak najdalej. Wtedy niestety na 10. etapie zauważyłem, że coś pali pod maską, więc zaparkowaliśmy samochód. Musieliśmy znów się zatrzymać i ugasić pożar. i niestety musiałem odpocząć ”.

READ  Polska twierdzi, że osadnicy na polskiej granicy zostali ukamienowani