Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pokaz UEFA Euro 2020 Group E: Hiszpania bez Realu Madryt, La Zlatan dla Szwecji i Lewandowski dla Polski

Jeden z najbardziej ograniczonych narodów w historii mistrzostw Europy, kraj bez super napastnika i inny, który pokłada nadzieje w złotym strzelcu, podczas gdy główne kluby sprowadziły swojego kluczowego gracza do Europy, aby przygotować się do tego lata: Grupa E to jeden za nostalgię.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć:

Mecze i jak oglądać

(Wszystkie godziny podane są w USA/Kraju wschodnim. Możesz transmitować każdy mecz na fuboTV – Wypróbuj za darmo)

Poniedziałek 14 czerwca
Polska vs Słowacja (Stadion Krestovsky, Sankt Petersburg, 12:00 czasu wschodniego, ESPN/Univision)
Hiszpania vs Szwecja (La Cartuja, Sewilla, 15:00 ET, ESPN/Univision)

piątek 18 czerwca
Szwecja vs Słowacja (Stadion Krestovsky, Sankt Petersburg, godz. 9:00 ET, ESPN/Univision)

sobota 19 czerwca
Hiszpania vs Polska (La Cartuja, Sewilla, 15:00 ET, ESPN/Univision)

Środa 23 czerwca
Słowacja vs Hiszpania (La Cartuja, Sewilla, 12:00 czasu wschodniego, ESPN/Univision)
Szwecja vs Polska (Stadion Krestovsky, Sankt Petersburg, 12:00 EST, ESPN/Univision)

Ulubiona grupa

Trzykrotni zwycięzcy ze wspólnym rekordem z Niemcami i Hiszpanią są faworytami w grupie E, przed Szwecją, Polską i Słowacją. Jednak Roja Luis Enrique przechodzi reorganizację i dlatego nie jest jednym z faworytów do zdobycia tytułu. Bez piłkarzy Realu Madryt w składzie nie jest to stara hiszpańska strona i może minąć trochę czasu, zanim powrócą do walki o tytuł nr 4. Jednak czerpią korzyści z bycia całkowicie na swojej ojczystej ziemi. faza grupowa.

Chcesz więcej relacji z Euro 2020? Posłuchaj poniżej pierwszej części zapowiedzi i kontynuacji Co za gol! Codzienny podcast piłkarski CBS Zabieramy Cię z pola i dookoła świata, aby uzyskać komentarze, zapowiedzi, podsumowania i nie tylko.

w miksie

Szwecja i Polska są podobne pod tym względem, że oba mają starszy okres ataku, ale podczas gdy Szwed Zlatan Ibrahimovic został wykluczony kilka tygodni temu i właśnie wrócił do międzynarodowej konfiguracji po wyjściu z emerytury, Robert Lewandowski jest dostępny i kluczem do Klub. filary. Skandynawowie są czymś więcej niż zespołem bez Ibrahimovica, ale brakuje im gwiazdy Lewandowskiego, podczas gdy Polska ma tę zdolność, ale prawdopodobnie pokochałaby solidność, jaką ma Szwecja.

READ  Jane S. Trimako Sr 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

jeden do obejrzenia

Spotkanie między Hiszpanią i Polską w Sewilli może być kluczowe dla obu drużyn, ponieważ Hiszpania zaczyna od ciężkiego meczu ze Szwecją, a Polska wyobraża sobie swoje szanse ze Słowacją w Sankt Petersburgu: Grupa E powinna uformować się po drugiej rundzie meczów.

gwiezdni gracze!

Hiszpania: Jako jeden z najbardziej doświadczonych graczy w drużynie, oczekuje się, że Thiago Alcantara zainspiruje swoich kolegów z drużyny zwycięstwami, podczas gdy David de Gea, Cesar Azpilicueta i Jordi Alba są innymi doświadczonymi szefami.

Szwecja: Po odejściu Ibrahimovica i dużej ilości seniorów Emil Forsberg będzie szukał inspiracji, podczas gdy Marcus Berg będzie najbardziej płodnym celem. Jednak pojawia się kilka bardzo błyskotliwych młodych szwedzkich talentów, w tym syna Henrika Larssona Jordana ze Spartaka Moskwa.

Polska: Nie szukaj dalej, bo Lewandowski – najlepszy strzelec Bayernu w serii – będzie kluczem do nadziei Polaków na wyjście z grupy.

Słowacja: Marek Hamsik może się starzeć, ale pozostaje kluczem do swojego kraju i po krótkim pobycie w Szwecji, aby się do tego przygotować, zakończy przeprowadzkę do Trabzonsporu w Turcji.