Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsza jazda Audi TT RS Iconic Edition 2022

Nawet w 2022 roku moc wciąż jest niesamowita. Niewiele jest samochodów, które z łatwością pokonują kilometry w całym kraju, bez względu na pogodę. Dzięki prostocie siedmiobiegowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów jest idealnym narzędziem do kierowania i chlapania po każdej drodze. Poza tym nikt nigdy nie zmęczy się tą pięciocylindrową melodią – wystarczająco głośną, aby była interesująca, i wystarczająco cichą, by być uprzejmą.

Różne tryby jazdy pozostają ze zwykłego RS, więc możesz dostosować takie rzeczy, jak ciężar kierownicy i skrzynia biegów, ale, jak zawsze, tryb Single pozostaje jednym do wyboru ze wszystkim wybranym zawieszeniem. To nie jest szczególnie wygodny samochód, aw sporcie jest dość sprężysty.

Gdyby tylko trochę bardziej oddychał drogą, jak jego rywal Porsche 718 Cayman GTS. Wtedy będzie trochę delikatniejszy w twoich rękach i trochę bardziej precyzyjny, niż młot kowalski / nakrętka, który obecnie robisz z, co prawda, typowym, budzącym zaufanie Quattro. Jest szybka i wciągająca, ale trochę jednowymiarowa.

Wracamy więc do ostatniej kwoty: 26 775 funtów. Taka jest różnica w cenie między zwykłym TT RS a tym. Jaka jest cena ekskluzywności, co?

Szczerze mówiąc, to absurdalna suma pieniędzy za TT, nawet taką rzadkość, i gdybym go kupił, czułbym się, jakbym miał nogę. Ale to jest ostatni w kolejce, umierająca rasa samochodów z genialnie pięknym silnikiem. Jaka cena dla potomnych, co?

READ  Battlefield 6 zostanie ujawniony 9 czerwca