Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsza gra Birdo nadchodzi na Nintendo Switch Online

Nintendo ogłosiło kolejną partię tytułów Game Boy Advance dla Switch Online + Expansion Pack.

26 maja abonenci Nintendo Switch Online otrzymają Super Mario Advance, Super Mario World: Super Mario Advance 2 i Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3.

W Super Mario Advance gracze mają za zadanie wystrzelić ładunek warzyw i innych przedmiotów we wrogów, aby odnieść zwycięstwo. To jest wersja Super Mario Bros. Ultimate na Game Boy Advance. 2 – Gra, która przedstawiła światu różowego, noszącego łuk, antropomorficznego dinozaura Nintendo, Birdo. Birdo jest trochę ulubieńcem Eurogamer, a więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule poświęconym ikonie Nintendo tutaj.

Game Boy Advance — Aktualizacje gier, maj 2023 r. — Nintendo Switch Online + pakiet rozszerzeń.

Dołączając do Super Mario Advance, mamy Super Mario World: Super Mario Advance 2. W tej grze ponownie Bowser zachowuje się tak, jak robi to Bowser i generalnie nie jest tak dobry. Tym razem przejął Dinosaur Island i Mario, Luigi i Yoshi muszą go powstrzymać. W świetnym wydaniu książek możesz grać jako Luigi przez całą tę przygodę, jeśli chcesz.

Wreszcie w tej grupie gier mamy Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3. Nintendo obiecuje „kolorowe światy, gigantycznych bossów, tajemnice i mnóstwo wrogów” dzięki temu dodatkowi. To jest wersja GBA gry Super NES, w której wprowadzono Baby Mario – tę, o której Nintendo ostrzega, że ​​jest bardzo urocza, ale „całkiem płaczliwa”.

Czy któryś z nadchodzących dodatków do Nintendo Switch Online przypadł Ci do gustu?

READ  Tryby oszczędzania energii Xbox pozwalają zaoszczędzić do 5 GBP miesięcznie w Wielkiej Brytanii