Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pięć kolejnych gier wkrótce opuści Xbox Game Pass

Pięć kolejnych gier ma opuścić Xbox Game Pass w połowie lipca, a wszystkie z nich: Carrion, Children of Morta, Cris Tales, Atomicrops i Lethal League Blaze, pięć ostatnich tytułów, które zostaną wycofane z użytku.

Microsoft zapowiedział kolejną partię gier, która ma opuścić Xbox Game Pass i PC Game Pass w ciągu kilku tygodni i wygląda na to, że pożegnamy się z kilkoma świetnymi grami niezależnymi i szybko je ukończymy. AtomikrobyA padlinaA Opowieści Chrisa Wszystkie mają Windows Stacks (przy czym Carrion jest wspomnianym łatwym ukończeniem, nie wspominając o doskonałej grze), podczas gdy roguelite jest świetny Dzieci Murty i tytuł pracy sportowej śmiertelny ogień ligi Służy również do siekania.

Atomikroby

opis Atomicrops to pełna akcji gra symulacyjna rolnicza typu roguelite, w której musisz uprawiać i bronić ostatniej farmy na postapokaliptycznych pustkowiach. Sadź zmutowane rośliny, poślubiaj mieszczan i zabijaj każde zmutowane stworzenie próbujące zaatakować!
rozmiar 1,4 GB

Atomikroby

Atomikroby

Atomicrops to pełna akcji gra symulacyjna rolnicza typu roguelite, w której musisz uprawiać i bronić ostatniej farmy na postapokaliptycznych pustkowiach. Sadź zmutowane rośliny, poślubiaj mieszczan i zabijaj każde zmutowane stworzenie próbujące zaatakować!

padlina

opis Carrion to gra typu odwrócony horror, w której wcielasz się w amorficzną istotę o nieznanym pochodzeniu.

padlina

padlina

CARRION to gra typu odwrócony horror, w której wcielasz się w amorficzną istotę niewiadomego pochodzenia.

Dzieci Murty

opis Children of Morta to RPG akcji opowiadające o niezwykłej rodzinie bohaterów. Poprowadź rodzinę Bergons, ze wszystkimi jej wadami i zaletami, przeciwko oczekiwanej korupcji. Czy będziesz w stanie poświęcić wszystko, aby ocalić tych, na których Ci zależy?
rozmiar 1,2 GB

Opowieści Chrisa

opis Cris Tales to świetny, samodzielny list miłosny do klasycznych gier JRPG ze świeżym spojrzeniem. Spójrz w przeszłość, działaj w teraźniejszości i obserwuj, jak Twoje wybory dynamicznie zmieniają przyszłość – wszystko na jednym ekranie podczas gry! Pięknie narysowana animacja 2D ożywia świat, w którym Twoje wybory zmienią zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość przez ponad 20 godzin rozgrywki.

rozmiar 2,9 GB

Opowieści Chrisa

Opowieści Chrisa

Cris Tales to świetny, samodzielny list miłosny do klasycznych gier JRPG ze świeżym spojrzeniem. Spójrz w przeszłość, działaj w teraźniejszości i obserwuj, jak Twoje wybory dynamicznie zmieniają przyszłość – wszystko na jednym ekranie podczas gry! Pięknie narysowana animacja 2D ożywia świat, w którym Twoje wybory zmienią zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość przez ponad 20 godzin rozgrywki.

śmiertelny ogień ligi

opis Lethal League Blaze to intensywna, szybka gra w piłkę z unikalnymi postaciami, wizualnymi dźwiękami i niczym z tych słabych rzeczy. W Shine City gra w piłkę antygrawitacyjną zawsze była nielegalna. Grupa, która nadal grała, nazywała się Lethal League. Nawet teraz, gdy ich sport został zepchnięty do podziemia, gracze i załogi w lidze walczą o wyzwania i szacunek.
rozmiar 3,8 GB

śmiertelny ogień ligi

śmiertelny ogień ligi

Lethal League Blaze to intensywna, szybka gra w piłkę z unikalnymi postaciami, wizualnymi dźwiękami i niczym z tych słabych rzeczy. W Shine City gra w piłkę antygrawitacyjną zawsze była nielegalna. Grupa, która nadal grała, nazywała się Lethal League. Nawet teraz, gdy ich sport został zepchnięty do podziemia, gracze i załogi w lidze walczą o wyzwania i szacunek.

Nie ustalono konkretnej daty usunięcia tych pięciu gier z Xbox Game Pass, ale te ogłoszenia zwykle pojawiają się na kilka tygodni przed zniknięciem gier, więc prawdopodobnie będziesz mieć czas do połowy miesiąca na zrobienie jakichkolwiek przełomy. potrzeba tych adresów. Ukończenie tego nie powinno być zbyt wielkim bólem głowy, ponieważ większość z nich jest praktycznie wykonalna od zera w tym czasie, może z wyjątkiem Atomicrops – nie mamy tam oszacowań i widzimy dużo ponad 100 godzin ukończenia razy, podczas gdy wszystkie inne powinny zająć około 30 godzin lub mniej. Carrion jest najszybszy w tej grupie, więc jeśli nie możesz się doczekać drugiego seta, może teraz nadszedł czas, aby to zrobić.

READ  Wzrost liczby lekarzy rodzinnych o 100 000 funtów, ponieważ wynagrodzenia lekarzy rodzinnych przekraczają sześciocyfrowe pomimo trudnych wizyt

Czy nadszedł czas, aby popracować nad zakończeniem jednego lub kilku z nich? Smutno widzieć, jak wspaniałe gry dobiegają końca w ramach Game Pass? Dowiedzmy się!