Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PH przygotowuje się do organizacji Mistrzostw Azji w Siatkówce Kobiet

PLIK – Ostatni PH gospodarz Mistrzostw Azji AVC Kobiet w 2017 roku. Fot. Asianvolleyball.net

MANILA, FILIPINY – Filipińska Narodowa Federacja Piłki Siatkowej (PNVF) przygotowuje się teraz do organizacji 21. Azjatyckich Mistrzostw w Siatkówce Kobiet.

Prezes PNVF, Ramon „Tats” Suzara, spotkał się z gubernatorem Pampangi Dennisem Pinedą i wiceprezesem BCDA Ari Perezem na początku tego tygodnia, aby omówić przygotowania do turnieju pierwszej ligi.

„Gubernator Pineda jest podekscytowany i popiera zorganizowanie turnieju po raz pierwszy” – powiedział Suzara. „Chce mieć podstawowy program młodzieżowej siatkówki w Pampanga i zwrócił się do Narodowego Związku Piłki Nożnej o pomoc w znalezieniu trenerów”.

Zawody zaliczane do kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Kobiet FIFA odbywać się będą od 29 sierpnia do 5 września.

Tygodniowy turniej będzie kwalifikacją do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Kobiet FIFA, których gospodarzami będą Holandia i Polska.

„my [PNVF] Zobaczyłem okazję i wykorzystałem ją ”- powiedział Suzara.

Centrum kongresowe San Fernando będzie głównym miejscem, podczas gdy Subic Gym i Centrum Sportu i Kultury Fundacji Uniwersytetu Angeles w Pampanga będą lokalizacjami drugorzędnymi.

„SFCC wciąż się odnawia, aby spełniać międzynarodowe standardy siatkówki” – powiedział Suzara.

Filipiny po raz trzeci będą gospodarzem spotkania kontynentalnego po jego zorganizowaniu w 1997 i 2017 r. Chiny wycofały się z roli pierwotnego gospodarza.

Trening drużyn filipińskich rozpocznie się w czerwcu.

„Oczekujemy, że nasi młodzi zawodnicy w reprezentacji będą obiecujący i będą mieli dobre doświadczenia przed Igrzyskami SEA w Wietnamie” – powiedział Suzara, który niedawno został mianowany sekretarzem nowo utworzonego Komitetu ds. Siatkówki Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej na okres 2020- 2024.

Powiązane historie


Przeczytaj następujące

READ  Warriors są o dwa strzały mniej od stanu Wiadomości, sport, praca

Nigdy nie przegap najnowszych wiadomości i informacji.

udział w Zapytaj więcej Aby uzyskać dostęp do The Philippine Daily Inquirer i ponad 70 nagłówków, udostępnij do 5 gadżetów, posłuchaj wiadomości, pobierz wcześnie rano i udostępniaj artykuły w mediach społecznościowych, zadzwoń pod numer 896 6000.

W przypadku opinii, skarg i zapytań, zadzwoń do nas.