Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Holandia dąży do władzy Ursulina | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondenta / Robert Hayes Ursulin senior Maris Barbato rzuca we wtorek po południu biegaczem przeciwko Berkshire. Irlandczycy dotarli do finału regionu wygrywając 10: 0.

MIEJSCE MŁODZIEŻOWE – Nie ma wątpliwości, że Ursuline Fighting Irish może powąchać tablicę domu i stworzyć okazję do podświetlenia prawej tablicy wyników z widokiem na kompleks softballowy stanu Youngstown.

Wtorkowy wieczór nie był dla Ursulina czymś niezwykłym, ale pomocny jest też atak pierwszego gracza.

Z 14 powaleniami i sześcioma nie trafionymi rundami, w połączeniu z dwustopniowym strzałem w lewą pomoc, który stanowił podstawę do biegania, można śmiało powiedzieć, że Emily Holland miała dobry dzień.

Jeszcze ważniejsze było zwycięstwo 10: 0 nad Berkshire, który w czwartkowy wieczór na YSU otworzył regionalny finał z Newton Falls.

„Jako senior, każdy dzień może być twoją ostatnią grą, więc chcemy po prostu wyjść i wygrywać” – powiedział Holandia (10-1), która jest oddana Ohio Dominikanie. „To odciąża cię w kręgu, ponieważ z naszym oddziałem wiesz, że zawsze będziemy uderzać, zawsze strzelimy gola.

„Wszystko działało, tylko moje sekwencje były dzisiaj naprawdę dobre”.

Po dwóch drzemkach w pierwszej i sześciu w drugiej połowie, Fighting Irish miał przez całe popołudnie przewagę 8: 0. Juniors Paige Ogden i Alyssa Shelley nagrali po parę hitów wraz z duetem RBI.

„Wiemy, że mamy dobrą drużynę, ale aby te dzieciaki przyszły i porozmawiały, kiedy wiedzą, że to może być ich ostatni mecz, dobrze jest zobaczyć ich występy na wysokim poziomie” – powiedział trener Ursulin Michael Kernan. „Mieliśmy dziewięć uderzeń i osiem uderzeń. Mamy dwóch lub trzech uderzeń, mój mąż, on jest po prostu wszędzie.

„Następnie to idzie na początek składu, na początku składu, zbierają się nawzajem i żywią się sobą.”

READ  Polska dociera do eliminacji Pucharu Narodów Zjednoczonych, a Norwegia pokonuje Chorwację, ale szanse na awans są niepewne Wiadomości tenisowe

Z przewagą 8: 0, strzał na lewo od środka, który znalazł się na dole szóstego miejsca, przyniósł Ursulinowi (24-2) powrót do regionalnych finałów, którzy chcieli nadrobić zaległości po przegranej 7-6 z Polska w 2019 roku w 2019. Ta sama runda turnieju.

„Kiedy zaczniesz (uderzenia), wchodzisz w drogę, wpadasz w kłopoty i czujesz się tam komfortowo” – powiedziała Holland i wiedziała, że ​​jej druga runda zniknęła ze śmiechu. – Zdecydowanie tak.

„To było naprawdę fajne, cieszę się, że to dostaliśmy, jestem bardzo podekscytowany, ja (starsza) Julia Notre i Maris Barbato ciężko pracowaliśmy przez ostatnie cztery lata i tego chcieliśmy”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej