Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Otwarcie National Fastbeach Youth Softball Championship w Windsor – Hartford Courant

Otwarcie National Fastbeach Youth Softball Championship w Windsor – Hartford Courant

PlayFPN Summer Nationals, młodzieżowy turniej softballowy dla drużyn 12UB, 14U, 14UB i 16UB, rozpoczyna się we wtorek w Fastpitch Nation Park w Windsor. Turniej przyciąga do stanu 77 drużyn i ponad 1000 graczy na pięciodniowe wydarzenie.

Drużyny z New Hampshire, Rhode Island, Massachusetts, Nowego Jorku, New Jersey, Pensylwanii, Delaware i Maryland dołączą do drużyn z całego Connecticut. Dyrektor i gospodarz turnieju David Rocha jest właścicielem i dyrektorem generalnym Fastpitch Nation Park. Rocha zbudowała i otworzyła obiekt z 11 kortami w 2019 roku, aby pomieścić rosnącą liczbę sportowców, którzy chcą rywalizować w szybkich turniejach softballowych.

Ceremonia otwarcia i parada sportowców odbyły się w poniedziałek w Quassy Amusement and Waterpark w Middlebury.

Inne udogodnienia w Fastpitch Nation Park obejmują utwardzony parking, tablice LED, zadaszone bunkry, ponad 2 akry miejsca do rozgrzewki drużyny, jadalnię na świeżym powietrzu i transmisję na żywo ze wszystkich rozgrywanych gier.

Aby zapoznać się z harmonogramem Letnich Turniejów Narodowych PlayFPN i uzyskać więcej informacji, przejdź do https://playfpn.com.

Sacred Heart University zatrudnia trenera męskiej siatkówki: Adam Nemchinovic został mianowany trenerem męskiej siatkówki na Sacred Heart University po spędzeniu pięciu lat w Bard College. Niemczynowicz Bard prowadził w United Volleyball Conference, która jest corocznie jedną z najtrudniejszych konferencji NCAA Division III. Po odwołaniu sezonu 2021 Niemczynowicz poprowadził Barda do największych zwycięstw od sezonu 2016, kończąc 8-10. Oprócz obowiązków trenerskich w Bard piastował stanowisko Asystenta Dyrektora Sportowego. Pochodzący z Polski, grał w siatkówkę NCAA Division I w Concordia College w latach 2001-2003, pomagając Clippersowi w trzech kolejnych występach w play-offach Wschodniego Międzyuczelnianego Związku Piłki Siatkowej i ogólnopolskim rankingu, który zajął 13. miejsce w EIVA do Konferencji Północnej Na wschód od kampanii 2023, Niemczynowicz przejmuje program Sacred Heart, który odbył się 10-17 w zeszłym sezonie, największe zwycięstwo od 2017 roku. Pionierzy przywieźli pięciu starterów, w tym Patricka Mocherino z drugiego zespołu All-EIVA.

READ  Kursy, wybory, przyszłe zestawy w Pucharze Świata 2022