Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kilka niespodzianek po pierwszym tygodniu kwalifikacji |  Wiadomości, sport, praca

Kilka niespodzianek po pierwszym tygodniu kwalifikacji | Wiadomości, sport, praca

Po wysłaniu do play-offów 13 z 18 szkół grających w piłkę nożną, hrabstwo Mahoning napięło mięśnie w pierwszej rundzie mistrzostw stanu w piłce nożnej.

Jedenaście szkół w hrabstwie Mahoning odniosło zwycięstwa w pierwszej rundzie. Do regionalnych ćwierćfinałów awansują zespoły: Austin Town Fitch, Canfield, Ursuline, Chaney, Struthers, West Branch, South Range, Cardinal Money, Valley Christian, Springfield i Louisville.

Polska i Jackson Melton wyszli z porażek.

Osiem szkół w hrabstwie Mahoning będzie gospodarzem gier w piątek.

Hrabstwo Trumbull będzie nadal reprezentowane przez Gerrarda, Brookfielda i Warrena Johna F. Kennedy’ego.

Beaver Local, United i Southern District of Columbia będą nosić flagę.

Na piątkowej planszy gry znajdziesz wiele meczów we wszystkich regionach.

West Branch (10-1), który wygrał 10 meczów z rzędu od czasu przegranej w pierwszym tygodniu z Canfield, jest gospodarzem Struthers (7-4). Wojownicy nadal oświetlają tablicę wyników średnio 45,7 punktów na mecz.

Struthers przetrwał serię czterech przegranych meczów – w tym dwie porażki w dogrywce – obniżając swój rekord do 1-4. Od tego czasu Wildcats wygrały sześć z rzędu. W tym okresie koty uzyskują średnio 39,3 punktu na mecz.

Wyższe szczeble zarówno Springfield, jak i Warrena JFK mają bogate doświadczenie w fazie playoff. Od 2019 roku Tygrysy rozegrały 17 meczów po sezonie, z rekordem przełamania w tym okresie 14-3. Obejmuje to trzy tytuły regionalne i dwie wycieczki do tytułowej gry stanowej.

W tym samym okresie Orły utrzymywały posezonowy rekord 11-3, który obejmuje dwa tytuły regionalne i wycieczkę do gry o tytuły stanowe.

W piątek dwie siły 7. Dywizji spotkają się na Liberty.

South Ring (11-0) będzie wyglądało na utrzymanie doskonałej formy, gdy Garrettsville będzie gospodarzem Garfielda (9-2). The Raiders i G-Men spotkali się po raz ostatni w pierwszej rundzie kwalifikacji 2016. W tym meczu Garfield wygrał 31-21 na drodze.

READ  Szkocja zaoferowała alternatywę dla Ukrainy w eliminacjach do Mistrzostw Świata przeciwko Polsce, a decyzja o odroczeniu zbliża się wielkimi krokami

South Range chce awansować do Dywizji V, Regionu 17 trzeci rok z rzędu.

Drugi tydzień z rzędu Gerrard (8:3) gości drużynę, z którą zmierzył się w sezonie zasadniczym. W zeszły piątek, po raz drugi w ciągu trzech tygodni, Indianie pokonali rywala z Northeastern -8 Hubbarda. Teraz Hindusi zmierzą się z Jeffersonem (8-3), kolejnym przeciwnikiem ligowym.

9 września Gerrard odniósł zwycięstwo 21-6 nad Jeffersonem.

Jefferson również po raz drugi pokonał swojego przeciwnika w lidze, aby awansować. W miniony piątek Jastrzębie pokonały Polskę po raz drugi od trzech tygodni.

Jefferson opuszcza NE-8 pod koniec sezonu.

Austintown Fitch (10-1) nadal gromadzi punkty. The Falcons zdobyli 42 lub więcej punktów w ośmiu meczach, w tym w piątkowym zwycięstwie 56-34 nad Mayfield. Sokoły będą teraz gościć Akron St. Vincent-St. Mary (7-3) podczas pierwszego w historii spotkania obu klubów.

Canfield (9-1) będzie gościć Aurorę (8-3) po tym, jak Cardinals otworzyli play-offy zwycięstwem 27-10 nad New Philadelphia. Będzie to czwarte spotkanie kardynała z Greenmanem, z Canfieldem 2-1. Obie drużyny spotkały się ostatnio w pierwszej rundzie play-offów 2017, a Canfield wygrał 23:0.

Wygląda na to, że Lovell (11-0) pozostaje doskonały, gdy gości Lucasa (5-6), podczas gdy Valle Christian (10-0) ma nadzieję pozostać niepokonany, gdy gości Cuyahoga Heights (8-2).

Również w tym tygodniu wszystkie mecze w piątek będą rozgrywane na boiskach najwyżej sklasyfikowanych drużyn. Lokalizacje neutralne będą używane począwszy od regionalnej rundy półfinałowej.

Notatki o play-offach

Z 15 meczów drugiej rundy, w których biorą udział szkoły okręgowe, 12 zostanie rozegranych w Mahoning Valley. Cardinal Mooney (w Creston-Norwegian), Brookfield (w Dalton) i United (w Kirtland) są wyjątkami… ..no. Drużyny z pierwszego miejsca uzyskały w piątek doskonały wynik 28-0, ze średnią różnicą 38 punktów. 84 drużyny, które zajęły miejsca 1-3 w całym stanie, łącznie miały 81-3… to pozostała najdłuższa passa wygranych w stanie. Marion Lochal (27 zwycięstw z rzędu) pokonała Annę 45-0. Wyoming ma najdłuższą passę wygranych w obecnym sezonie zasadniczym – 67 meczów…. Największą niespodziankę w piątek zanotowało Little Miami (4-7), które pokonało Zanię (10-1) 27-24 w podwójnej dogrywce. 15. miejsce w rankingu Panthers przetrwało sześć meczów z rzędu porażek, aby dotrzeć do turnieju z rekordowym wynikiem 3-7.

READ  Richardson dociera do finału biegu na 100 m po niespodziewanym starcie w półfinale

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej