Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto wszystko, co wydarzyło się dzisiaj podczas Nintendo Direct • Eurogamer.net

Kolejny Nintendo Direct odszedł i zniknął, przynosząc ze sobą nowy wygląd wcześniej ogłoszonych gier, kilka ujawnień, których oczekiwaliśmy dzięki staremu dobremu Panu Leaky i kilka innych niespodzianek. A jeśli przegapiłeś to wszystko, oto wygodne podsumowanie wszystkiego.

Jaka była pierwsza reklama? Monster Hunter Rise przeżywa „ogromną” ekspansję. Nazywa się Sunbreak i wprowadzi nowe historie, lokacje i potwory, a także nową mechanikę rozgrywki i nowy układ misji. Spodziewamy się zobaczyć to latem przyszłego roku.

Monster Hunter Rise: Sunbreak – zwiastun.

Animal Crossing: Susza Nowych Horyzontów w końcu się skończyła i seria ’ Uroczy gołąb Baristy Brewstera pojawia się w nowej aktualizacji później tego roku. Nie ma jeszcze daty premiery, ale Nintendo twierdzi, że więcej ujawni w październiku.

Animal Crossing: New Horizons – zwiastun Brewstera.

Mario Golf: Super Rush również otrzyma kilka nowych dodatków w ramach drugiej bezpłatnej aktualizacji popremierowej, która pojawia się dzisiaj. Czekamy na dwa nowe pola (jedna śnieżna, druga piaszczysta) i dwie nowe grywalne postacie w postaci Koopa Trooper i Ninjii.

Mario Party Superstars pojawi się na Switchu 29 października, a teraz mamy kilka dodatkowych szczegółów. Gra online jest obsługiwana przez cały czas – w tym tylko w trybach minigry Survival i Tag Match – a pięć powracających klasycznych plansz N64 zostało potwierdzonych jako Space Land, Peach’s Birthday Cake, Woody Woods, Yoshi’s Tropical Islands i Horror Land.

Doceniona przez krytyków gra RPG Disco Elysium: The Final Cut autorstwa dewelopera ZA/UM jest Przejście na zmianę 12 października, wraz z przeprojektowanym interfejsem użytkownika do gier mobilnych i wieloma innymi ulepszeniami jakości życia.

Disco Elysium: The Final Cut – Edycja Switch.

Wyścigówka kartingowa zatytułowana Final Fantasy Chocobo Racing – pierwotnie wydana w 1999 roku – jest Zdobądź mało prawdopodobny suplement. Nazywa się Chocobo GP i będzie działać na Switchu — wraz z hobobos, moogle i magami do jazdy gokartami — w przyszłym roku.

READ  Windows 12 może pojawić się w 2024 r., co stanowi poważną zmianę dla firmy Microsoft

Chocobo GP – Przyczepa promocyjna.

Sound of Cards: The Isle Dragon Roars – gra RPG oparta na kartach od twórcy Nier, Yoko Taro – również otrzymała strumień i jest Pojawi się na Switchu 28 październikaZ dzisiejszą wersją demonstracyjną eShop.

Sound of Cards: Dragon Island Roar – zapowiedź zwiastuna.

Mniej reklam i więcej reklam, Nintendo twierdzi, że tak będzie Ujawniono myśliwiec Super Smash Bros. Ostateczny Piątego października. Spodziewamy się również więcej szczegółów na temat Nintendo Nowo ogłoszony poziom premium dla Nintendo Switch Online zatem. Na razie wiemy, że zapewni dostęp do biblioteki gier N64 i Mega Drive (odpowiednie konsole będą dostępne w sprzedaży), a szczegóły cenowe zostaną ujawnione w niedalekiej przyszłości.

I jest jeszcze więcej starych wiadomości, skąd się to wzięło: kultowy klasyk ActRaiser SNES, nieco zaskakująco, Zremasterowany i dostępny dzisiaj.

ActRaiser Renaissance – zwiastun premierowy.

Ponadto Nintendo Wyciekły wcześniej zestaw Castlevania Advance firmy Konami został oficjalnie zaprezentowany, który powinien być już dostępny w eShopie Switcha.

Castlevania Advanced Collection – zwiastun.

Oryginalne arcydzieło RPG BioWare, Knights of the Old Republic, pojawi się na Switchu z portem Teraz ma przybyć 11 listopada.

Patrząc w przyszłość, otrzymujemy kilka kuszących przebłysków gier Nintendo, które mają pojawić się w przyszłym roku, zaczynając od Nowa pomoc od Splatoon 3.

Splatoon 3 – Powrót przyczepy ssaków.

Jest też nowo ogłoszony (choć wcześniej wyciekł) powrót do Switcha dla ukochanej różowej purchawki Nintendo, na Kirby i zapomniana kraina. Wyjdzie „wiosną” przyszłego roku.

Kirby i zapomniana ziemia – reklama przyczepy.

Najbardziej ekscytujące, jakie wciąż mamy Pierwszy smak Bayonetty 3 od Platinum Games. Wszystko brzmi tak wspaniale, jak się spodziewałeś, ale oczywista zmiana aktorki głosowej… jest interesująca, biorąc pod uwagę, jak sławna jest w tej roli Helena Taylor.

READ  W przeciekach ujawniono MacBooka Pro z M1X firmy Apple

Najpierw przyjrzyj się rozgrywce w Bayonetta 3.

Miyamoto mówił o ciekawych decyzjach dotyczących selekcji Dzielenie się nowymi szczegółami na temat długo działającego filmu Mario od Nintendo Z jej gwiazdorskim talentem głosowym, Anna Taylor Joy została teraz potwierdzona, że ​​zawiera Princess Peach, Always Sunny jako Charlie Day of Philadelphia jako Luigi i Chris Pratt jako Mario.