Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Live Tonight to także 132. urodziny Nintendo

N/z: Eckhard Beecher

Gdzie byłeś, kiedy po raz pierwszy odkryłeś, że Nintendo jest starsze niż brud? I bądź szczery: czy pomyślałeś sobie: „Jestem prawie pewien, że wiktorianie nie mieli Game Boyów”?

Żeby upewnić się, że wszyscy jesteśmy na tej samej stronie: Nintendo zostało założone w 1889 roku jako firma do gry w karty, produkująca karty Hanafuda dla japońskiej populacji. W latach 60. i 70. podjęli także… trochę okropne, trochę dziwaczne produkty i decyzje biznesowe, w tym „hotele miłości” i ryż instant.

Szybko do lat 80. Game & Watch i Nintendo Entertainment System mają ogromne znaczenie dla biznesu i sukcesu Nintendo, a – cóż, reszta to już historia.

NES to małe dziecko w porównaniu do samego Nintendo
NES to małe dziecko w porównaniu do samego Nintendo (Zdjęcie: Nintendo na żywo)

Wszystko to oznacza, że ​​dzisiaj, 23 września, mija 132 rok istnienia Nintendo, nawet jeśli ta egzystencja nieco ewoluowała od 1889 roku.

Chociaż jest mało prawdopodobne, że Nintendo zrobi coś wielkiego, aby to uczcić – hmm Zapomniałem o urodzinach Linka, złudzenie Zastrzel Mario za tyłem stodoły Kiedy jego urodziny się skończą – miło byłoby zobaczyć małe podziękowanie za ich spuściznę. może dostaniemy Nowe karty Hanafuda na My Nintendo? I czekaj, co to jest tradycyjny prezent na 132 rocznicę? Mam nadzieję, że gry Game Boy.

Zostaw swoje życzenia urodzinowe w komentarzach, ale pamiętaj, że spełnią się tylko wtedy, gdy zdmuchniesz świeczki!

READ  Recenzja maszyny do mięsa Dr. Vitus (Switch eShop)