Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że Amazon planuje naścienne echo z 15-calowym ekranem

Amazon pracuje nad wieloma nowymi urządzeniami, w tym Echo z 15-calowym wyświetlaczem naściennym, głośnikami, nową technologią Echo Auto i urządzeniami do noszenia. Niektóre mogą pojawić się dość szybko 28 września dla firmy Wydarzenie sprzętowe, według Bloomberg Raport.

Najbardziej imponującym produktem będzie Echo z obsługą Alexy z wyświetlaczem o przekątnej około 15 cali. Nazwa kodowa Hoya, może być nie tylko postawiona na stojaku jak zwykłe urządzenie Echo, ale może być również zamontowana na ścianie. Będzie działać jako centrum inteligentnego domu do sterowania oświetleniem, kamerami, zamkami i innymi urządzeniami, wyświetlając pogodę, liczniki czasu, spotkania, zdjęcia i nie tylko. Jest specjalnie zaprojektowany do pracy w kuchni, pokazując przepisy i filmy o gotowaniu w YouTube, jednocześnie umożliwiając strumieniowe przesyłanie Netflix i innych aplikacji.

Firma może również ogłosić własne głośniki o kryptonimie Harmony, które będą towarzyszyć plikom Podobno asortyment Z telewizorów marki Amazon. W przeciwieństwie do zewnętrznych głośników obsługujących Alexa, będzie miał przednią kamerę i będzie obsługiwał połączenia wideo z telewizorów, takich jak Facebook Portal telewizyjny.

Wreszcie mówi się, że opracowuje nową wersję Echo Auto (o kryptonimie Marion). Zaktualizowana wersja ma mieć nowy design i umożliwiać ładowanie urządzenia za pomocą technologii indukcyjnej. Amazon ma obecnie plik Partnerstwo z Fordem Aby umieścić Alexę w 700 000 samochodów, ale wygląda na to, że chce współpracować również z innymi producentami samochodów.

Inne pozycje w pracach to nowe głośniki Echo na rok 2022 oraz urządzenia do noszenia dla dzieci i seniorów (te ostatnie z wykrywaniem upadku). Mówi się również, że buduje niestandardowe procesory w celu poprawy sztucznej inteligencji wraz z nową technologią, aby pomóc Fire TV, Echo i innym urządzeniom lepiej współpracować.

Z raportu wynika, że ​​firma ma w zanadrzu również kilka innych, nieco nietypowych produktów. Pracowali nad robotem domowym o nazwie kodowej Vesta, który będzie wykorzystywał interfejs Alexa, a także mikrofon karaoke zasilany przez Alexę — chociaż zespół pracujący nad najnowszym projektem został rozwiązany.

READ  Narzędzia Google Weather Material Najpierw będą tylko Pixel 6

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.