Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłoszono datę premiery Days Gone na PC

Sony ogłosiło, że Days Gone, gra dostępna wyłącznie na PlayStation, oficjalnie trafi na PC 18 maja 2021 roku, z obsługą panoramicznego ekranu 21: 9, odblokowaną ramką i nie tylko. więcej szczegółów Czego fani mogą oczekiwać od tej wersji na PC, w tym umożliwienia korzystania z kontrolerów pierwszej i innych firm lub myszy i klawiatury.Pojawią się również nowe opcje dostosowywania widoku, w tym zwiększony poziom szczegółowości, odstępy między liśćmi i dostosowania grafiki. Pojawi się również nowy „ Tryb zdjęć Ultra HD ”, który umożliwia robienie zdjęć Deacon St. John i do 500 świrusów, którzy mogą pojawić się na ekranie jednocześnie.

Days Gone zostało wydane na PS4 w 2019 roku. W naszej recenzji powiedzieliśmy: „Zabawa w małych seriach, ale powtarzalność Days Gone, uroczy świat i meandrująca historia sprawiają, że podróż nie jest niczym niezwykłym”.

Days Gone, dostępne obecnie na PlayStation Plus do 3 maja, to kolejny przykład zaangażowania Sony w dostarczanie własnych gier na PC, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Horizon Zero Dawn.Wiadomość dotarła również po piętach raportu, w którym stwierdzono, że pomimo pozytywnego odbioru fanów i przyzwoitych wyników sprzedaży, oferta gry Days Gone 2 firmy Sony Bend została odrzucona. Ten sam raport mówi, że Bend pracuje nad nową oryginalną grą, chociaż nie jest jasne, czy to Days Gone 2, nowe IP, czy odrodzenie klasycznej serii.

Days Gone można zamówić w przedsprzedaży w cyfrowych witrynach sklepowych, takich jak Steam i Epic Games Store, za 49,99 USD.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Osadź tweeta i dalej Skurcz.