Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszystko to ogłoszono na Nintendo Indie World • Eurogamer.net

Nintendo wypuściło inne oferty zorientowane na indie, wypuszczając więcej reklam gier przeznaczonych na Switch w nadchodzących miesiącach. A jeśli przegapiłeś transmisję na żywo – lub masz wyjątkowo krótką pamięć – oto wszystko.

Digixart – twórca narracyjnej przygody z I wojny światowej 11-11: Memories Retold przenosi swoją niesamowitą przygodę akcji w podróż, 96 sposób, Aby przełączyć później w tym roku.

Route 96 – zwiastun zapowiadający Switch.

Aerial_Knight nigdy się nie poddawaj Przyciągający wzrok futurystyczny biegacz parkourowy w Tokio w 3D – oraz „psychodeliczna” ścieżka dźwiękowa artysty z Detroit, Danime-Samy – która zmierza do Switcha 19 maja z pokazem eShop.

Aerial_Knight’s Never Yield – Przełącznik przyczepy.

Zaufane oprogramowanie Annapurna Interactive zawsze ma dwa adresy na Switchu. Deweloper zmieniający stan Wirginii Ostatni przystanek – który zawiera trzy przeplatające się historie, nadnaturalnie pokolorowane w jedną – pojawia się na konsoli w lipcu, a Joel McDonald’s za późno, Która obejmuje życie kobiety od urodzenia do dnia dzisiejszego, pojawi się jeszcze w tym roku.

Ostatni przystanek – zwiastun zapowiedzi przełączania.

Hindsight – ogłoszenie na przyczepie.

OlliOlli, znakomity programista Roll7 Długo oczekiwany powrót W formie Podstawowy naukowiec, Który przenosi niesamowicie fascynującą formułę skateboardingu z tej serii do 3D w świetnym stylu – i to na Switchu – tej zimy.

OlliOlli World – przyczepa reklamowa.

Jedyna w swoim rodzaju studyjna przygoda Seufza Tęsknota Dziś wyłączone na Switchu. Ten gracz wciela graczy w Cień i umieszcza ich daleko w jaskiniach rozległego podziemnego królestwa, znajdując sposoby na zabicie czasu, gdy czekają 400 dni na obudzenie króla – w czasie rzeczywistym.

Tęsknota – Przełącznik uruchamiania przyczepy.

Również dziś pojawi się na Switchu, komediowa przygoda popularna w stylu „wskaż i kliknij” Żadnej gry: złe wymiary, Oferuje „głupią i nieoczekiwaną” podróż przez procesję być może słabo znanych światów gier wideo.

READ  Zwiastun filmu Starfield ujawnia fajną nową technologię – i stare obawy

Brak gry: Wrong Dimensions – Launch Trailer.

Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta niszczyciela Jest to gra rytmiczna typu side-scrolling inspirowana dawnymi przysłowami Turtles In Time. To współpraca między Dotemu – wydawcą Streets of Rage 4 i Wonder Boy: The Dragon’s Trap – a twórcą Flinthook Tribute Games, która pojawi się na Switchu jeszcze w tym roku.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder Revenge – Trailer Switch.

Stały wyświetlacz dla Nintendo Indie Kryształy, Wspaniała gra akcji RPG od twórców Dreams Uncorporated i Syck, wreszcie ma datę premiery. Demo eShop, które ma zostać uruchomione na Switchu 20 lipca, jest już dostępne.

Cris Tales – ogłoszono datę premiery zwiastuna.

Deweloper Guru Guru’s GetsuFumaDen: Eternal Moon Wkrótce na Switchu w przyszłym roku. Ta gra zapowiada „akcję 2D roguevania”, zbudowaną wokół wysoce strategicznego stylu walki w stylu sztuk walki, w pięknym podziemnym świecie inspirowanym tradycyjną japońską sztuką Ukiyo-e.

GetsuFumaDen: Show the Eternal Moon teaser.

Aztech Forgotten GodsStworzona przez Lienzo, jest to przygodowa gra akcji 3D, która opowiada historię Achtli, młodej kobiety z Azteków, w jej misji, która stawia ją przeciwko ogromnym starożytnym bogom. Ma pojawić się na platformie Nintendo jesienią tego roku.

Aztech Forgotten Gods – zmiana przyczepy.

Dynamiczny deweloper SouthPaw Games Skoll: śmiertelny bohater, Który od wieków był reklamowany jako „Rogue Lite 2D platformówka”, tego lata trafi na Switcha.

Skul: The Hero Slayer Official Trailer.

FunSelektor ma również premierę tego lata na Switchu Sztuka gromadzenia się – Niesamowita, elegancka wyścigówka top-down, którą Eurogamer tak bardzo cieszył, gdy został wydany w zeszłym roku.

Sztuka montażu – zmiana przyczepy.

Deweloper Stonewheat & Sons ’ Klucz do nasRozpoczynają się „Messy mailing puzzles” ptaszki kiwi, Jeff i Debra, mają zadebiutować na Switchu w sierpniu.

READ  Muzeum przygotowuje wieloekranowy N64 GoldenEye, aby zapobiec „oszustwu na ekranie”

KeyWe – Przełącznik przyczepy.

Maze CityNadejście tej „wiosny” autorstwa Darjeeling twórcy serii książek dla dzieci, Pierre Detective Labyrinth, wysyła graczy na pełną puzzli przygodę przez wspaniałe, ręcznie rysowane miasto, w celu odzyskania tajemniczego kamienia labiryntu.

Maze City: film Pierre Detective.

Splot pływowy, Opracowany przez Follow the Feathers, rozwija się poprzez ogromną scenę z gobelinu wypełnioną lochami podobnymi do Zeldy. Eksploracja i zagadka są tutaj na porządku dziennym, ponieważ gracze mogą rozszerzać zdolności tekstur swoich kompozycji latających, aby robić postępy. W maju pojawi się na Switchu.

Splot pływowy – rozgrywka w przyczepie.

Całkiem jasne House of the Dead: New Edition Od Forever Entertainment i MegaPixel Studio – zespołu stojącego za zeszłoroczną, zabawną, asymetryczną edycją Panzer Dragon – Na Switchu pojawi się jeszcze w tym roku.

House of the Dead: Remake – zwiastun Nintendo Switch.

Inder Lillis: Spokój rycerzy, Który został opisany jako „mroczna baśń Metroidvanii” trafia do przełącznika 22 czerwca.

Ender Lillis: The Quiet of the Knights – Trailer Trailer.

Początkujący fotografowie przyrody mogą wyruszyć na przygodę przez magiczny ekosystem pełen niezwykłych stworzeń Potwory z wyspy Maravilla Z Banana Bird Studios. Są do rozwiązania zagadki, zwierzęta do interakcji i oczywiście zdjęcia, które zostaną zrobione, gdy pojawi się w czerwcu.

Monsters of Maravilla Island – Trailer Trailer.

Skrupulatnie zaprojektowana platforma logiczna firmy Polytron Corporation Zrobiłem – Ulubiony program Eurogamera, który wczoraj obchodził swoje 9. urodziny, jest nieco niewiarygodny – jest przyjmowany Długo oczekiwane wydanie Switcha Dzisiaj.

Topór – przycisk uruchamiania przyczepy.

Wreszcie! Oxenfree 2: Brakujące sygnały, The Kontynuacja popularnej narracyjnej przygody Night School Studio, Dostawa jeszcze w tym roku. Po wydarzeniach z pierwszej części Riley wraca do swojego rodzinnego miasta Kaminy, gdzie pojawia się tajemnica dotycząca kolejnych sygnałów radiowych.

READ  Recenzja Lotus Exige 390 Sport Final Edition 2021 w Wielkiej Brytanii

Oxenfree 2: Missing Bookmarks – Switch Advertisement Trailer.