Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma Bang & Olufsen ogłosiła wprowadzenie głośnika Beosound Emerge, który działa na bezprzewodowej półce na książki

Producent dźwięku high-end Bang & Olufsen ogłosił Beosound Emerge, bezprzewodowy głośnik półkowy o wyjątkowym wzornictwie.

Beosound Emerge bardzo dosłownie przyjmuje swoją rolę głośnika półkowego i przyjmuje formę książki w twardej oprawie. Zaprojektowany przez Benjamina Hubera z agencji projektowej LAYER, Beosound Emerge ma podstawę z anodyzowanego aluminium pokrytego perłami. Złoty wzór ma dębowe panele boczne z tkaniną Kvadrat z tyłu. Czarny model ma polimerowe panele boczne z perłowo powlekanym aluminium na grill w kolorze czarnym antracytowym.

Głośnik ma konstrukcję z trzema przetwornikami, w tym 4-calowy głośnik niskotonowy, 1,45-calowy silnik średniotonowy i 0,6-calowy głośnik niskotonowy. Silnik średniotonowy i głośnik wysokotonowy strzelają do przodu, podczas gdy głośnik niskotonowy powraca do tyłu. Każdy silnik ma swój własny subwoofer, z 60 watów dla subwoofera i 30 watów dla pozostałych dwóch. Mikrofon jest również dołączony do funkcji asystenta głosowego.

Firma Bang & Olufsen ogłosiła wprowadzenie głośnika Beosound Emerge, który działa na bezprzewodowej półce na książki

Beosound Emerge można podłączyć za pomocą Bluetooth 5.0, dwuzakresowego Wi-Fi 802.11ac, sieci Ethernet 100 Mb / s oraz gniazda wejściowego / optycznego. Gniazdo USB-C służy do zasilania. Beosound Emerge obsługuje Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Spotify Connect, a także tradycyjny dźwięk Bluetooth. Możesz używać Asystenta Google do wykonywania podstawowych zadań asystenta głosowego. Głośnik można sparować z drugim urządzeniem do użytku w trybie stereo.

Beosound Emerge kosztuje 899 USD za model Gold Tone z panelami dębowymi i 699 USD za model Black Anthracite z panelami polimerowymi. Możesz kupić dowolny model bez wbudowanego Asystenta Google.

Źródło

READ  TechScape: Apple gra bezpiecznie z iPhonem 14 – dzięki wykrywaniu usterek | Iphone