Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oczywiście logo Call of Duty: Modern Warfare 3 wyciekło z puszki Monster Energy Drink

Oczywiście logo Call of Duty: Modern Warfare 3 wyciekło z puszki Monster Energy Drink

Być może najnowszy wyciek marki tegorocznej gry Call of Duty, logo trafiło do sieci z tyłu kartonowego pudełka zawierającego napoje Monster Energy. Franczyza Activision FPS od dawna współpracuje z Energy Drink, oferując podwójne XP, jeśli kupisz puszkę, a teraz zauważono na niej logo Modern Warfare 3.

Po raz pierwszy zauważony przez użytkownika Twittera (nie nazywamy go X) @pracownikzwykłe konta fanów Call of Duty, takie jak Charlie Intel Ponownie opublikowali dowody. Sprawdź zdjęcia poniżej.

Logo wykorzystuje cyfrę rzymską III, a bezpośrednio za nią siedzi Captain Price. Druga osoba na zdjęciu to Makarow. Activision oświadczyło, że oficjalne ujawnienie gry nastąpi w przyszłym miesiącu w ramach sezonu 5 w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2, więc więcej wiadomości nie jest zbyt daleko. Tegoroczna odsłona pochodzi od Sledgehammer Games, które wcześniej napisało scenariusz do II wojny światowej i Advanced Warfare. Wcześniejszy wyciek mówił, że Modern Warfare 3 przeniesie broń z Modern Warfare 2, co ma sens, ponieważ tegoroczny wpis był bardzo oczekiwany jako kontynuacja Modern Warfare 2.

Nie możesz się doczekać Modern Warfare 3? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Magic Eraser pokazuje nową sztuczkę przed premierą Google Pixel 6a