World

Nowy Jork i Kalifornia nakazują wszystkim pracownikom stanowym, w tym policji i nauczycielom, zaszczepienie się przeciwko COVID-19

Nowe środki wprowadzone dzisiaj w Nowym Jorku i Kalifornii oznaczają, że pracownicy stanowi będą musieli otrzymać szczepienie przeciwko Covid-19 lub poddawać się regularnym testom na obecność wirusa.

Oba regiony odnotowują obecnie wzrost infekcji Covid-19. Dla mnie ABC7 AktualnościUrzędnicy służby zdrowia ostrzegają, że większość nowych przypadków dotyczy osób, które nie zostały zaszczepione.

Tymczasem Departament Spraw Weteranów stał się pierwszą federalną agencją, która zażądała szczepień pracowników pierwszej linii opieki zdrowotnej, co zostało potwierdzone przez prezydenta Joe Bidena.

„Sprawa weteranów będzie w efekcie wymagać, aby wszystkie dokumenty działające w zakładach były zaszczepione” – powiedział Biden dziennikarzom w poniedziałek.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział, że szybkie rozprzestrzenianie się wariantu Delta stało za nowym mandatem miasta, który dotknie prawie 340 000 pracowników miejskich, w tym nauczycieli i funkcjonariuszy policji.

Pan de Blasio powiedział: „Chodzi o nasz powrót do zdrowia, chodzi o to, co musimy zrobić, aby odzyskać Nowy Jork, chodzi o zapewnienie ludziom bezpieczeństwa, chodzi o upewnienie się, że nasze rodziny przejdą przez Covid, cóż, to jest o przywracaniu pracy. Ty to nazywasz.

„Dajemy przykładem” – dodał, komentując, że ma nadzieję, że działania miasta zachęcą pracodawców z sektora prywatnego do pójścia w ich ślady.

Renee Campion, komisarz Biura Stosunków Pracy w Nowym Jorku, powiedziała, że ​​pracownicy, którzy odmówią wykonania, otrzymają bezpłatny urlop. NPR.

W Kalifornii podjęto podobne środki. Gubernator Gavin Newsom ogłosił, że pracownicy państwowi i pracownicy służby zdrowia będą musieli okazać dowód szczepienia do 2 sierpnia lub będą musieli przejść obowiązkowe testy i nosić maski.

Pracownicy służby zdrowia, którzy nie zostaną zaszczepieni, będą musieli być badani dwa razy w tygodniu.

„Jesteśmy w fazie tej pandemii, tej pandemii, w której indywidualny wybór, by nie szczepić się, wpływa teraz na resztę z nas w głęboki, niszczący i śmiertelny sposób” – powiedział Newsom.

READ  Biden: Nie ma sposobu na wycofanie sił USA z Afganistanu bez wywołania chaosu | Wiadomości z USA

Liczba przypadków Covid-19 w stanie gwałtownie wzrosła, przy średniej siedmiodniowej wynoszącej 6400 nowych przypadków dziennie i 3000 hospitalizacji dziennie.

Burmistrz London Pride w San Francisco napisał na Twitterze aktualizację aktualnej polityki miasta, która została ogłoszona w zeszłym tygodniu, że wszyscy pracownicy miasta powinni zostać zaszczepieni.

Opublikowany:“Od środy każdy zatrudniony przez miasto i hrabstwo San Francisco musi zostać zaszczepiony przeciwko COVID, zanim będzie mógł rozpocząć nową pracę. Zależy to od naszych już określonych wymagań dotyczących obecnych pracowników. “

W tweecie opublikowanym w zeszłym tygodniu powiedziała: „Pozdrawiam firmy, które robią to samo ze swoimi pracownikami. Potrzebujemy powszechnych szczepionek, aby zakończyć tę pandemię”.

About the author

Halsey Pearson

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment