Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe miejsce śniadaniowe w ketiri Właściciel kuchni Kaszy wyemigrował z Polski

Ketiri, Maine – nosząca czapkę „bez złych dni” i siedząca w swoim biznesie o fioletowych ścianach, właścicielka najnowszej restauracji w Ketiri powiedziała, że ​​jej największym celem w życiu jest zadowolenie innych.

Kasha Gorsky uważa, że ​​jednym z najlepszych sposobów na to jest przygotowanie pysznego jedzenia.

Wielkie otwarcie Kasha’s Kitchen przy 435 US Road 1 w tym tygodniu zaprezentowało nową lokalną opcję wygodnego jedzenia. Jest to restauracja specjalizująca się w potrawach śniadaniowych, która serwuje również potrawy smażone i grillowane, kanapki i nie tylko.

Powiedziała w czwartek: „Naprawdę nie czuję, że to jest wyjątkowe, czy nie, po prostu czuję, że taka właśnie jestem”. „To miejsce pokazuje, kim jestem (i) jak pracuję. Przychodzę do pracy i czuję, że jadę do drugiego domu”.

25-letnia Gorsky i jej mąż Maciej, robotnik budowlany, pięć lat temu wyemigrowali z rodzinnej Polski do Nowego Jorku i zeszłej zimy przeprowadzili się do Maine. W środę świętowała uroczyste otwarcie swojej restauracji ceremonią przecięcia wstęgi. Gorsky był otoczony przez Masage, jej personel i właścicieli, Gail, Ken Limont i City Manager Kendra Amaral.