Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa marka Halo Infinite „The Endless” zawiera wskazówki dotyczące zawartości DLC, aby rozwinąć historię

Źródło: Xbox Game Studios

Od zawsze oczekiwano, że Halo Infinite będzie mieć wieloletni plan rozwoju i rozwoju, a to najnowsze zgłoszenie może dać markom wskazówkę, dokąd zmierza ta historia.

bez psucia nieskończona aura Akcja filmu rozgrywa się w Zeta Halo, która jest jednym z najstarszych i tajemniczych wielu odcinków Halo. Na początku elementy fabuły nawiązują do nowej tajemniczej frakcji, zwanej The Endless, i odkryjesz więcej, grając w kampanii.

Dziś przyjazne sąsiedztwo obserwatora Microsoft Wykryto aktualizacje Lumia To jest nowe znak towarowy Lista dla Halo: The Endless, nawiązująca do kolejnego etapu historii Halo Infinite.

Marka obejmuje wszystkie typowe usługi i towary, których można oczekiwać od DLC: oprogramowanie do gier, usługi rozrywki online, towary itp. Poza tym nie zawiera konkretnego opisu tego, co to może być.

Nie chcę zdradzać zbyt wiele na temat historii Halo Infinite, ale z otwartego świata gry i ogromnego niezbadanego pierścienia Zeta Halo jasno wynika, że ​​343i i Microsoft mają do zbadania mnóstwo treści za pomocą Halo Nieskończona baza jako płótno. Silnik jest na swoim miejscu, a struktura świata gry dobrze nadaje się do potencjalnych dodatków – łatwo sobie wyobrazić dostęp do dodatkowych części pierścienia Halo, nad lub pod ziemią, lub obu. Globalna wiedza Halo jest również obszerna, istnieją różne frakcje i historia, którą Microsoft może dodać do gry, aby kontynuować swoją historię.

oczekuję Nieskończony Zawiążę następnego dnia Gra wieloosobowa Halo Infinite Aktualizacja sezonowa, która ma się pojawić w przyszłym roku przed lub w okolicach lata, daje graczom mnóstwo czasu dzięki przepustce bojowej sezonu 1. Halo Infinite również w przyszłym roku wprowadzi tryb kooperacji i kuźni, a to zawsze jest możliwe Nieskończony Może zostać uruchomiony, aby zbiegać się z jedną z tych aktualizacji.

READ  Pierwszy tego rodzaju składany aparat Google może zniknąć

Halo Infinite odzyskało wiele wielkości, które seria straciła od czasu Halo 5, a w połączeniu z wysoce dopracowanym, darmowym trybem dla wielu graczy powinna być solidną trampoliną, która wyniesie Halo na szczyt stosu fitness. Pozostają jednak pytania. Czy jakiekolwiek przyszłe DLC będą dodawane za darmo z? Xbox Game Pass, jak Gears 5: Hivebusters było? A może będą to osobne dodatki bliżej Destiny 2? Tylko czas to udowodni.