Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Legendy Pokémonów: Arceus ujawnia Hisoyan Voltorp

Aktualizacja [Fri 10th Dec, 2021 00:15 GMT]: Firma Pokémon oficjalnie ujawniła Hisuian Voltorb – ze specjalnym zwiastunem. Z okazji premiery zostanie również wydany specjalny krótki film animowany.

„Hisuian Voltorb wygląda bardzo podobnie do kul Poké w Hisui. Ten Pokémon jest zawsze w świetnym humorze i ma przyjazną osobowość. Jednak podekscytowany rozładowuje zmagazynowaną energię elektryczną, więc często szokuje pobliskich ludzi i Pokémony”.


oryginalny artykuł [Thu 9th Dec, 2021 03:30 GMT]: oficjalny Legendy Pokemonów: Arceus Witryna wydaje się drażnić coś związanego z Poké Balls.

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko, musisz pomóc Ball Guyowi złapać wszystkie jego piłki (Niektóre eksplodują). Jeśli nadal nie jesteś pewien, co się tutaj dzieje, wygląda na to, że The Pokémon Company prowadzi do możliwego ujawnienia niektórych gatunków.

Jedną z popularnych teorii i być może oczywistym przypuszczeniem jest to, że wywołuje gorączkowe formy eksplozji podobne do Pokémon Voltorb i Electrode, które mogą pojawić się w Pokémon Legends: Arceus.

Jeśli chcesz pomóc odblokować tę niespodziankę, możesz udać się do Oficjalna strona gry. Kiedy dowiemy się, co się tutaj dzieje, poinformujemy Cię o tym.

READ  Insomniac Games może mieć trzecią ekskluzywną grę AAA na PS5 w fazie rozwoju