Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

No Gravity Games dostanie 5 gier na Nintendo Switch za darmo – startuje dzisiaj (Ameryka Północna)

W ramach obchodów trzeciej rocznicy wydawca Brak gier grawitacyjnych Pięć gier na Switcha nagrodzonych w ciągu najbliższych pięciu dni.

Aby zakwalifikować się do konkursu, musisz już posiadać tytuł No Gravity. Jeśli nie masz żadnego z nich w swojej bibliotece Switch, możesz obecnie zapisać się do newslettera wydawcy przez Jego strona internetowa i zdobądź bezpłatną kopię Pirat: Wszyscy na pokład! Co pomoże Ci zacząć w tej darmowej serii gier.

Jeśli posiadasz jakąkolwiek grę No Gravity i możesz kontynuować serię przez następne pięć dni, będziesz mógł pobrać następujące gry za darmo, zaczynając od Funktronic Labs Nova 111 Dzisiaj (11 lipca). Po prostu przejdź do eShopu, wyszukaj grę i kliknij, aby pobrać ze 100% zwrotem pieniędzy.

Uwaga: W tym momencie ogłoszono tylko dwie pierwsze darmowe gry – zaktualizujemy, gdy poznamy tożsamości kolejnych tytułów.

Numer gry (data) Gra
1 (11 lipca) Nova 111
2 (12 lipca) Dystropolis
3 (13 lipca) ???
4 (14 lipca) ???
5 (15 lipca) ???

Jeśli przegapisz dzień, będziesz musiał kupić grę z poprzedniego dnia (po obniżonej cenie), aby uzyskać dostęp do bezpłatnego pobrania następnego dnia.

Ta oferta obejmuje tylko Amerykę Północną, Meksyk, Brazylię, Argentynę, Chile, Kolumbię i Peru – tylko kraje w regionie Nintendo of America. Przepraszam Europie i reszcie świata! Jeśli jednak masz konto Nintendo powiązane z którymkolwiek z tych krajów, będziesz mógł wziąć udział i otrzymać te gry za darmo.

Nie uruchomiono żadnych gier grawitacyjnych podobny prezent W listopadzie zeszłego roku, ale jeśli go przegapiłeś, teraz masz szansę na zdobycie darmowych gier na Switcha.

Czy pobierzesz którąś lub wszystkie z tych gier? Daj nam znać poniżej.

READ  Szef Sony PlayStation, Jim Ryan, przekroczył konsolowe wojny