Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

GTA Online: Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z własnymi ulepszeniami tuningowymi firmy Hao

Co jest Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z ulepszeniami tuningowymi Hao Special Works w GTA Online? Jedną z nowych funkcji piaskownicy Rockstar w wersji na PS5 jest: Własna firma Hao, który pozwala na dodawanie unikalnych ulepszeń tuningowych do wybranych pojazdów, aby działały lepiej niż było to możliwe na PS4. Oczywiście, gdybyś się zastanawiał Jak ulepszać samochody we własnym biznesie HaoWięcej informacji na ten temat znajdziesz pod linkiem. W ramach naszej strony Przewodnik po GTA OnlineUjawnimy Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z ulepszeniami tuningowymi Hao Special Works Więc możesz mieć trochę Najszybsze samochody w grze.

GTA Online: Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z własnymi ulepszeniami tuningowymi firmy Hao

Na tej stronie ujawnimy Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z ulepszeniami tuningowymi Hao Special Works. Pamiętaj, że musisz wiedzieć Jak znaleźć LS Car, spotkać się i zostać członkiem? I również Jak ulepszać samochody we własnym biznesie Hao Do tuningu samochodów z Ulepszenia tuningu prac specjalnych Hao. Możesz dostać plik Karen S95 Bezpłatnie, jeśli jesteś powracającym graczem i ukończyłeś Co powiesz na zadanie wprowadzające. Jeśli potrzebujesz więcej gotówki na ulepszenie swoich samochodów, możesz się dowiedzieć Jak szybko zarobić przez link. Zauważ, że Własna firma Hao Ulepszenia syntezy są skrócone HSW W sklepie z modami w Poznaj samochód LS.

Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z ulepszeniami tuningowymi Hao Special Works Są to:

model samochodu Kupiec Koszt konwersji HSW Cena £
Bravado Banshee 105 000 $ GTA GTA 1 840 000 dolarów Legendarny sport motorowy
Profil Cyklonu II * GTA 2 250 000 dolarów GTA 475 000 dolarów Legendarny sport motorowy
Grotte Turismo Classic 705 000 $ GTA GTA 897 000 $ Legendarny sport motorowy
Embont Arbiter GT * 1 580 000 GTA$ GTA 375 000 dolarów Południowe San Andreas Supersamochody
Karen S95 * GTA 1 995 000 dolarów
Za darmo, jeśli pokonasz Czas Hao
GTA 525 000 dolarów Południowe San Andreas Supersamochody
Uzbrojone pegazy Ignus * 3 245 000 GTA$ GTA 475 000 dolarów Pamięć podręczna i przenoszenie Warstock
Niestandardowa kamizelka Astron*

GTA 1,720 000 dolarów

GTA 395 000 dolarów Legendarny sport motorowy
Przeciąganie Shitsu Hakucho 976000$ GTA GTA 1,450,000 dolarów Legendarny sport motorowy
Übermacht Sentinel XS 60 000 $ GTA GTA 1 305 300 dolarów Południowe San Andreas Supersamochody
READ  Projekt Google Pixel 7 Pro pojawia się w przypadku wycieku

* Samochody i pojazdy oznaczone gwiazdką odnoszą się do tych dostępnych tylko w wersji gry na PS5

GTA Online: dostępne wszystkie aktualizacje Hao Business Tuning

GTA Online Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z przewodnikiem po specjalnych aktualizacjach tuningu biznesowego w Hao 2

Zanim zaczniesz dodawać Własna firma Hao Ulepszenia tuningowe, musisz najpierw przekonwertować swój pojazd, aby był kompatybilny. Dostaniesz swoją pierwszą konwersję za darmo! amatorskie wyczucie czasuWięcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej Jak ulepszać samochody we własnym biznesie Hao strona. Po pomyślnej konwersji pojazdu następujące opcje będą dostępne w: sklep z modami w Poznaj samochód LS:

  • Hamulce HSW
  • HSW .silnik
  • HSW . komentarz
  • HSW .transmisja
  • Turbodostrajanie HSW

Będziesz mógł również użyć pliku kameleon Farba, na wszelki wypadek Broń Pegassi Ignusbędzie mógł dodawać nowe Środki zaradcze.

GTA Online: Czy specjalne aktualizacje biznesowe Hao są dostępne na PS4?

GTA Online Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z przewodnikiem po specjalnych aktualizacjach tuningu biznesowego w Hao 3

Jeśli się zastanawiasz Jak ulepszać samochody we własnym biznesie Hao Ale nadal grając na PS4, warto zauważyć, że te ulepszenia dotyczą wyłącznie wersji nowej generacji gry. Dzieje się tak, ponieważ PS5 ma znacznie szybszy dysk SSD niż PS4, co przyspiesza przesyłanie strumieniowe do świata gry, umożliwiając w ten sposób ultraszybkie prędkości, które umożliwiają te ulepszenia. Jeśli chcesz dodać, musisz uaktualnić do wersji PS5 Własna firma Hao Dostosuj ulepszenia swojej floty, a przekonasz się Jak przenieść swoją postać z PS4 na PS5? przez link.


Cel Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z ulepszeniami tuningowymi Hao Special Works kupię w GTA Online? Masz nasze przeglądanie Przewodnik po GTA OnlineDaj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.