Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nikola Jokic zawieszony, Markiv Morris zawieszony, Jimmy Butler ukarany grzywną

ten NBA ogłoszono we wtorek Zawiesili zawodnika Denver Nuggets, Nikolę Jokic, na jeden mecz bez wynagrodzenia, aby zapłacić napastnikowi Miami Heat Markivowi Morrisowi podczas poniedziałkowego meczu.

Liga ukarała również Morrisa grzywną w wysokości 50 000 dolarów za rażący faul, po czym zapłaciła Djokicowi i napastnikowi Heata, Jimmy’emu Butlerowi, 30 000 dolarów za „próbę eskalacji walki i niezastosowanie się do wywiadu w NBA”.

Djokic opuści środowy mecz Nuggets przeciwko Indiana Pacers.

Jokic został wyrzucony po Odwetowy cios w plecy Maurice’a podczas wygranej Nuggets w poniedziałek. Jokic zakwestionowała błąd Morrisa w pobliżu Middle Court, który ostatecznie został uznany za rażący 2. Zbadała ciało i łokieć Maurice’a Jokica w żebrach, a następnie odwróciła się, zanim Jokic pogonił go od tyłu i wepchnął go do sądu.

Podczas gdy Morris leżał na podłodze, Butler zbliżył się do siedzenia Nuggets i wydawał się zaprosić kogoś z zespołu, aby spotkał się z nim na zewnątrz.

Butler był później widziany wraz z niektórymi kolegami z drużyny, którzy stali przed szatnią dla gości w Ball Arena, znajdującą się zaledwie kilka kroków od szatni Nuggets.

Wypadek doprowadził do tego, że brat bliźniak Morrisa, Marcus Morris, napastnik Los Angeles Clippers, Zagrożenia handlowe z braćmi Djokicoraz Strahinja i Nemanja w mediach społecznościowych. Następnie The Nuggets rozegrają mecz Heat 29 listopada w Miami. Pojadą, by zmierzyć się z Clippers 26 grudnia.

Nikola Jokic został zawieszony na jeden mecz w tej partii. (Aaron Onteiros/Denver Post przez Getty Images)

READ  Drugi sezon Wiedźmina ma swoją premierę 17 grudnia