Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ESE Entertainment Inc. mówi: Turniej League of Legends zorganizowała spółka akwizycyjna Frenzy sp. z o.o. Zoo wkracza w ostatnią fazę

Rozpoczęte 26 października eliminacje do Trinity Force Puchar Polski odbędą się w dniach 12-14 listopada

ESE Entertainment Inc. (TSX-V: ESE), czyli Trinity Force Puchar Polski, oficjalny turniej League of Legends organizowany przez Frenzy sp. z o.o. zoo, weszła w ostatnią fazę.

Kwalifikacje odbędą się w dniach 12-14 listopada i będą transmitowane na kanałach Polsat Games.

ESE poinformowało, że Trinity Force Puchar Polski to turniej, który ma na celu wypełnienie pozasezonowej luki w polskim kalendarzu League of Legends. W zawodach wzięło udział ponad 315 zawodników z 63 drużyn.

Przeczytaj: ESE Entertainment twierdzi, że jego marka Digital Motorsports będzie gospodarzem pierwszego cyfrowego mistrzostw świata w sportach motorowych

Drużyny składały się z co najmniej dwóch zawodników z Polski lub krajów bałtyckich. Każdy uczestnik musi posiadać co najmniej rangę Diamond 4 League of Legends.

ESE powiedziało, że Frenzy jest odpowiedzialny za organizację i produkcję turniejów kwalifikacyjnych i finałowego etapu. Główny etap turnieju rozpoczął się 26 października meczami grupowymi. Kwalifikacje, fazy grupowe i play-offy odbywają się online.

Frenzy wyprodukuje do 43 godzin transmisji z wydarzenia z udziałem ekspertów i krzykaczy pracujących w studiu.

„Trinity Force Puchar Polski to doskonała okazja dla młodych talentów do wykazania się swoimi umiejętnościami. Pięć z ośmiu drużyn zostało wyłonionych w otwartych eliminacjach. Cieszymy się, że wspólnie z naszym partnerem Riot Games jesteśmy w stanie stworzyć możliwości dla początkujących graczy. by sprawdzić swoje umiejętności” – powiedział Marcin Keeler, Dyrektor Zarządzający Frenzy z polską elitą.

Skontaktuj się z autorem: [email protected]

Śledź go na Twitterze @PatrickMGraham

READ  Camp HBO Max data premiery, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory