Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nieskończona aura — zerowa interpunkcja

Chcesz oglądać zero znaków interpunkcyjnych bez reklam? zapisać się na uciekinier + Już dziś wspieraj swoich ulubionych twórców treści!

Z mieszanymi uczuciami poszedłem do Halo Infinite. Z jednej strony wszyscy wiemy, że ta seria nigdy nie zakończy się krwią, więc doceniam, że tytuł jest tak szczery, ale z drugiej strony nie traktowałem Halo jako serii. Nigdy tak naprawdę nie rozumiałem, co się dzieje w całej fabule. Poprosiłem Nicka, redaktora Escape i specjalistę, który lubi Halo, aby podsumował to dla mnie i wszystko brzmiało tak: „Och, pierwsi użytkownicy stworzyli prekursory i Prometany…” Cóż, przestań wymieniać słowa, które oznaczają to samo rzecz. Zacznij od podstaw. Dlaczego ludzkość walczy z przymierzem? „Ponieważ przymierze czci przodków, ale oni są zazdrośni, ponieważ przodkowie woleli ludzkość, ponieważ… bękarty nienawidzą ludzi, zabijajcie wszystkich złoczyńców. Rozumiem. Powinien był z tym jechać. Powiedziałem wcześniej, że adresy IP Bungie to 90% konfiguracji i 10% fabuły, więc „Bastards nienawidzą ludzi, zabijaj wszystkich łobuzów” to wszystko, czego potrzebujesz, aby doświadczyć chwila po chwili. Zdobywszy ten wgląd, doceniam to Halo Infinite więcej, niż się spodziewałem. Ponieważ fabuła wydaje się mieć świadome podejście „powrót do podstaw”. Czy znałeś całą fabułę osadzoną w kilku ostatnich grach z Cortaną zamieniającą się w wielkiego złoczyńcę? Cóż, to wszystko w śmietniku.

Halo Infinite zaczyna się w ślad za Cortaną, która już została uznana za nową i większą grupę złoczyńców, którzy nienawidzą ludzi bardziej niż wyłaniają się jakiekolwiek poprzednie złoczyńcy, wymazując ludzkie moce i pozostawiając Master Chief na śmierć. Nazywają się Exile, więc dodajmy to do naszej stale rosnącej listy bytów Halo o nazwie The i złowieszczym słowie. Po tym, jak Chief zostaje odkryty w kosmosie i po raz tysięczny reaktywowany, musi zejść do nowego odcinka Halo, aby uniemożliwić Banished reaktywację Auditorium w imieniu Harbingera z powodu – ta ta ta, Halo. Przepraszam, chciałem powiedzieć, dranie nienawidzą ludzi, zabijają wszystkich drani. Dziękuję Ci! Będę! A ponieważ Halo Infinite ma wpływ na strzelanki z otwartym światem, w trybie post-end fuckabouts jest nieskończona liczba złoczyńców do zrobienia. Mówię „wchodzi w życie z otwartych światów” zamiast „otwartego świata”. Z pewnością jest w tym otwarty świat. Jedna z osób, która spóźniła się na egzamin końcowy z otwartych światów i musiała się spieszyć z napisaniem zadania, które, jak się okazało, pochodziło z zeszłorocznego programu nauczania. To tak, jakby niektórzy członkowie zarządu usłyszeli o tym otwartym świecie, który dzieci uwielbiają, i poprosili badania rynku o stworzenie programu PowerPoint.

READ  Recenzja Forda Mustanga Shelby GT500: 750 KM w Wielkiej Brytanii

I wrócili z „kopiowanymi wieżami i podstawowymi atakami, jak okiem sięgnąć”. Poza tym, gdy zmusza cię do wspinania się na cztery kopiuj-wklejane wieże rozsiane po mapie, zanim pozwoli ci przejść do następnej części, ogólna fabuła tak naprawdę nie wchodzi w interakcję z otwartym światem. Ukończenie opcjonalnych podstawowych ataków lub działań pobocznych nie daje dużej przewagi w standardowej rozgrywce, ponieważ najpotężniejsze działa laserowe Bio są zawsze wygodnie rozrzucone po każdym polu bitwy lub bossie jak małe dziury w pokojach hotelowych i nie ma żadnych opcjonalnych nonsensów, które możesz zrobić sprawia, że ​​peo peo jest trudniejsze. Ponieważ widzisz, jak Halo flirtuje z otwartymi światami, nigdy nie odejdzie od swojej prawdziwej miłości: błyszczących korytarzy. Być może jej wzrok na chwilę przyciągnęły zmysłowe krzywizny otwartego świata, ale jego miłość do lśniących uliczek jest rodzajem mocnego emocjonalnego fundamentu, na którym zbudowane są szczęśliwe małżeństwa. Tak więc sekcje otwartego świata są oddzielone misjami fabularnymi, gdy wykonujesz nieuniknione sekwencje zamkniętych aren, połączonych błyszczącymi korytarzami. Teraz skończyłeś bawić się swoim otwartym światem. I czuję, że Halo Infinite powinno było wybrać pas. Dlaczego się nie zapełnisz Oddech dzikości? Pani Open World może nie jest w stanie zapewnić stabilności, ale mogła ożywić twój zanikający wiek średni, Halo. Próba rozmowy z kobietą w tej upokarzającej poligamii będzie tylko źle wyglądać w sądzie rozwodowym.

Ale w otwartym świecie, potrzebna jest mechanika trawersu, większość pojazdów Halo odwraca się, jeśli przejeżdżają nad czymś większym niż czekolada rodzynka, a teren jest zwykle prawie taki, jak górna część ud twojej babci, podawana z chrupiącymi chipsami, więc aby to zrównoważyć, Mistrz dostaje Szefa, który ma świetny strzał. Też to uwielbiam. Nie jest tak szybki ani tak wszechstronny jak hak z Just Cause, prawdopodobnie dlatego, że musi poruszać się po wywrotce, którą stale nosi Master Chief i wszystkich prętach do tarła Marsa w schowku, ale jest bardzo niewiele gier, które mogą ” Można go ulepszyć za pomocą haka. Utrata cywilizacji nie byłaby taka zła, gdybym miał przyzwoitą opcję wyjścia. Tak więc krążyłem przez punkty obserwacyjne, aby zejść na bazy wroga, strzelając do pojazdów, aby je porwać, i poza otwarty świat, strzelając wesołą drogą przez błyszczące alejki, aby uniknąć zużycia gier Master Chief. Ale z jakiegoś powodu wydaje się, że gra pomyliła tę podstawową mechanikę przechodzenia z obcym narzędziem. Musisz odczepić hak bojowy, aby skorzystać z rozkładanej osłony, unikać obrony lub widzieć wrogów przez ściany. Więc zgadnij, jakie są trzy rzeczy, których nigdy nie używałem.

READ  Karty graficzne Nvidia RTX z serii 30 trafią do sprzedaży jutro w Best Buy

Nie musisz być głupi. Rozkładana osłona? Zastrzelę się za tym pudełkiem. I dlaczego widzę wrogów przez ściany, kiedy mogę po prostu strzelać do ściany i patrzeć na nich. A co z popychaczami uników? Możesz go użyć do pokonania tych niesamowicie irytujących wrogów w berserkach. Albo mogę po prostu uderzyć ich w twarz, co zdmuchuje ich z dala od szarży, a dzięki ulepszeniom haka mogę wtedy zadać potężne uderzenie w zwarciu, które wystrzeliwuje jak Team Rocket i jest milion razy fajniejsze niż jakakolwiek standardowa seria Halo Nerf pistolety. Strzał z haka stał się istotną częścią zarówno walki, jak i przemierzania, więc prędzej zamierzałem poluzować spodnie pancerne mojego Master Chiefa. Nigdy nie użyłeś niczego innego ani nie wydałeś na to żetonów ulepszeń, kolejny gwóźdź w sercu otwartego świata, ponieważ znalezienie żetonów ulepszeń jest jednym z niewielu powodów do odkrywania oprócz zdobycia serca. Jednak może to być wszystko, czego Halo potrzebuje, aby wzmocnić swoją bezsensowną walkę, czyli mniej więcej tyle, ile można by się spodziewać – wielu wrogów strzela wieloma świecącymi plamami, a Master Chief od czasu do czasu eksploduje losowo, ponieważ pomyliłeś bardzo niebezpieczne nadchodzące świecenie kleks dla jednego z tych nieskrępowanych, stosunkowo szkodliwy.

Cóż, od świąt powiem, że miałem gorsze czasy ze strzelankami i doceniam względną prostotę fabuły – zastrzel wszystkich drani, ten wielki drań to twój nowy arcywróg w zasadzie dlatego, że tak się reklamował i nikt inny nie dzwonił go załamuje – ale możesz być rozczarowany, jeśli masz inwestycję długoterminową. Porozmawiam teraz o końcu, więc jeśli nie chcesz spoilerów, przestań oglądać lub uruchom małe wycieraczki na kasku. Nie chodzi o to, że są jakieś duże zepsute zwroty, ponieważ Master Chief ujawnia się w wielkim stylu jako Tom Selleck. Nie, po prostu nie chcę zepsuć, że nie ma przeinaczeń. Gra kończy się wielkim powrotem do status quo – Master Chief zostaje przywrócony do ustawień fabrycznych, gdy przebiera się za niepsychotyczną Cortanę w dyskretny sposób i ogłasza swój zamiar dalszego zabijania wszystkich złoczyńców, pozostawiając mnie z głębokim poczucie „Wow, dwadzieścia lat i już nas nie ma”. W zasadzie donikąd, mamy Oh Halo”. Jedyna różnica polega na tym, że Master Chef ma nowego, włochatego przyjaciela. Brodaty pomocnik pilota jest najbliższą miłością w historii. Musi zostać uratowany prawie jak księżniczka Peach. Daj mu słodki, romantyczny uścisk pod koniec. Nie oceniam, mam nadzieję, że jesteście razem szczęśliwi, zastanawiam się tylko, czy nie mielibyście bardziej wzajemnego romansu niż powolny taniec z AC.

READ  wreszcie! Spersonalizowana moda, na którą możesz sobie pozwolić: to nasza najnowsza ekoodznaka honorowa