Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix przejmuje programistę Oxenfree Night School Studio • Eurogamer.net

Będziesz „kontynuować produkcję” Oxenfree 2.

Netflix nabył Night School Studio, twórcę uznanej narracyjnej przygody Oxenfree i jej długo oczekiwanej kontynuacji.

Oczywiście Night School zyskała reputację dzięki tworzeniu wciągających, ostro napisanych narracyjnych przygód we wszystkich czterech grach, które wypuściła od momentu powstania w 2014 roku. exfiltrati0n , a następnie przygoda z przeszukiwaniem pubów przez piekło Afterparty i ekskluzywna kosmiczna przygoda firmy Apple Next Stop Nowhere. Niedawno studio to potwierdziło Praca nad kontynuacją Oxenfree, The Lost Signals, ukaże się w przyszłym roku.

Ogłoszenie przejęcia Netflix na jej bloguNight School wyjaśniła, że ​​usługa przesyłania strumieniowego „zapewnia filmowcom, filmowcom, a teraz twórcom gier bezprecedensowe płótno do tworzenia i dostarczania rozrywki najwyższej jakości milionom ludzi. Nasze badania nad narracyjną rozgrywką i rekord Netflix we wspieraniu różnych gawędziarzy były naturalnym połączeniem. jest instynktowne.”

Zagrajmy w Oxenfree – spóźniony na imprezę.

Nic nie wskazuje na to, nad czym studio może pracować dla Netflix, ale zapewnił fanów, że będzie „kontynuował produkcję „Oxenfree 2. uważamy, że mamy szansę wywrzeć wpływ”. pozytywnie na sposób, w jaki ludzie odkrywają, grają i dzielą się ze sobą grami fabularnymi”.

Dzisiejsze ogłoszenie zbliża się do dalszych zmian w strategii gier wideo, które Netflix stale się rozwija Wprowadza trzy nowe adresy mobilne Dla abonentów w Polsce, Włoszech i Hiszpanii.

READ  Xbox series X UK Stock — NA ŻYWO: styczeń 2022 r. Informacje o uzupełnieniu zapasów gier, Currys, Smyths i nie tylko