Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niesamowity trening Aryny Sabalenki!

Niesamowity trening Aryny Sabalenki!

Niesamowity trening Aryny Sabalenki!
© Konto Aryny Sabalenki na Instagramie

W ostatnich tygodniach białoruski Aryny Sabalenki W rankingach WTA wyprzedziła Igę Świątek, stając się nowym numerem jeden na świecie. Arina była niewątpliwie najrówniej grającą tenisistką w tym sezonie, docierając do półfinału każdego turnieju Wielkiego Szlema i triumfując w finale Australian Open przeciwko Elenie Rybakinie.

Sabalenka pozostaje jednak w gronie faworytów do wygrania finałów WTA na koniec roku i wszystkich nadchodzących turniejów w tym sezonie. Jednym z głównych celów jest utrzymanie czołowej pozycji do końca 2023 roku, co jest niemałym wyczynem.

Oprócz tego, że jest świetną tenisistką, Aryna Sabalenka jest także piękną dziewczyną. Kilka razy publikuje zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych, a ostatnio widzieliśmy ją jako modelkę.

Pokazuje swoje krągłe ciało, które często zapiera dech w piersiach jej obserwującym, za pomocą zdjęć i filmów, które udostępnia na Instagramie.

Sabalenka jest także jedną z najpiękniejszych tenisistek na torze i często widzimy ją uśmiechniętą i żartującą z kolegami z drużyny. Jest między innymi jedną z uczestniczek serialu Netflixa związanego ze światem tenisa.

W ciągu ostatnich kilku godzin Arina zamieściła na Instagramie film, na którym pokazuje się podczas intensywnego treningu. Oprócz treningów Arina charakteryzuje się wyjątkową sprawnością fizyczną połączoną z promiennym uśmiechem.

Tenis kobiet w 2023 r. z 4 zwycięzcami Wielkiego Szlema

Po roku dominacji Polki Igi Świątek w 2023 roku w obiegu kobiet nastąpi całkowita zmiana.

Równowaga, która ostatecznie ekscytuje fanów, czterech mistrzów Wielkiego Szlema, czterech bardzo różnych sportowców i walka na szczycie, która nigdy nie była bardziej ekscytująca. Widzieliśmy to także na US Open, gdzie zwyciężyła 19-letnia Coco Gauff, przez wielu uważana za nową Serenę Williams i kandydatkę na gwiazdę tego sportu. Kolejnym dużym wydarzeniem kończącym sezon będą finały WTA.