Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chanel wstrzymuje doroczne przyjęcie przed Oscarami, Nominowani i VIP-y wycinają pudełko z organizerem, aby świętować w domu

Goście otrzymali ręcznie dwa pudełka od oficjalnie ubranych kurierów, zawierające składniki do pieczenia kostiumów i filmów, podczas gdy oni relaksowali się i oglądali film zgodnie z sugestią z listy 50 najlepszych w historii.

Gala rozdania nagród Chanel i Charles Finch, zawsze stylowy postój w największy weekend w Hollywood, zatrzymuje się przed tegorocznym Oscarem w obliczu trwającej pandemii. Jednak partnerzy imprezy nie przepuścili weekendu bez zorganizowania specjalnego pudełka, które zostało dziś wręczone VIPom, dzięki czemu mogą świętować w domu w tym samym duchu, co typowe wydarzenie na wysokich obcasach.

Dwa pudełka zostały ręcznie dostarczone przez formalnie ubranych kurierów, zawierające składniki do pieczenia kostiumów i filmów (wódka, wermut, oliwki i cytryny do charakterystycznego martini) i polerowane czymś słodkim (asortyment lodów w połączeniu z dodatkami, takimi jak wata cukrowa, wiśnie i sos czekoladowy, aby stworzyć dekadencki lody), a kopnij i obejrzyj film zgodnie z sugestią z naszej listy 50 najlepszych w historii (w tym projekt cyfrowy).

Kandydaci tacy jak Andra Day, Carey Mulligan, Chloe Zhao, Glenn Close, Leslie Odom Jr. Dostawy, podobnie jak gwiazdy takie jak Brad Pitt, Camila Moroni, Clint Eastwood, Danny Huston, David Orasil, Demi Moore, Diane Kruger, Eddie Redmayne, Edward Norton, James Corden, Kristen Stewart, Leonardo DiCaprio, Leslie Mann, Jude Apto, Lily Rose Depp, Lupita Nyong’o, Maggie Rogers, Margaret Quayle, Margot Robbie, Merrill Street, Noah Bombach i Greta Gerwig Williams, Pierce Brosnan, Renee Zellweger, Regina King, Sophia Coppola, Tracy Ellis Ross, Taylor Russell, Sue Joe Park i wielu jeszcze.

Gdyby to był jakikolwiek inny rok, wiele z wyżej wymienionych nazwisk prawdopodobnie imprezowało z Chanel i Finch w Beverly Hills Polo Lounge (lub Madeo przed tą nową lokalizacją imprezową). Oprócz martini i Sunda, Mariachi zawsze witał gości na imprezie, która zachowała listę zaproszeń w Dystrykcie 150, aby zachować intymną atmosferę.

READ  „Baymax”: spin-off „Big Hero 6” czyni nadmuchiwanego robota medycznego bohaterem

Podobnie jak pudełko, lista zawsze była dobrze wyselekcjonowana i zawierała mieszankę nominowanych, talentów kreatywnych, przedsiębiorców, fashionistek, artystów i wpływowych osób. Pomyśl o nazwiskach takich jak DiCaprio, Robbie, Jeff Bezos, Rupert Murdoch, Pharrell Williams, Pedro Almodóvar itp. Tak właśnie zrobi Coco Chanel. Najbardziej znana jest z tego, że otwiera swoje mieszkanie w Paryżu, aby gościć twórców i artystów, a lokalny koncert odbył się w tym samym duchu i był sposobem na kontynuację dialogów i powiązań między modą a kinem.

„Nasza świątynia to – i zawsze powinna być – kino, duży ekran, światła przyćmione w oczekiwaniu. Przez większość ostatniego roku nasze świątynie były zamknięte, a nasze uroczystości, wernisaże, pokazy i imprezy odwołane, ale są duże ale moi drodzy partnerzy to Chanel i nie chcę, aby ta noc minęła. Cudownie w kalendarzu niezauważenie, bez przypominania wam całej naszej miłości do filmów, ludzi z filmu i Hollywood. ”- czyta notatkę od Fincha dołączoną do przesyłki. „A więc gratulacje dla przyjaciół nominowanych w tym roku, dla nowych kandydatów do świętowania i proszę, znajdźcie mały symbol naszej miłości”.

Kolejna ikona towarzysząca prezentowi weekendowemu: Chanel i Finch przekazują darowiznę na rzecz Actors Fund, aby wesprzeć działania organizacji na rzecz pomocy związanej z COVID-19. Warto również zauważyć, że w dostawie znajdowała się przyjazna dla środowiska notatka, która dawała odbiorcom możliwość komunikowania się za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu zaplanowania odbioru paczki do recyklingu.

Zobacz wnętrze poprzednich hitów Chanel poniżej.

READ  Oczekiwana wojna, potwory i nie tylko: wszystko, co wiemy o 2. sezonie Wiedźmina