Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Złote Maliny 2021. Jest nagroda za „365 dni”. tylko jeden

365 dniW reżyserii Barbary Białowomass i Tomasza Mandesa może zdobyć nagrody dla najgorszego filmu, aktora (Michelle Moroni), aktorki (Anna Maria Cicluca), za reżyserię i scenariusz oraz za najgorszy remake, cut lub kontynuację (sequel). Tylko w tym przedostatnim kategoria. – Scenariusz „365 dni”, opracowany przez Thomasa Klimalę, pokonał między innymi „Dziedzictwo Beduinów”, „Doolittle” i „Wyspę fantazji”.

Obejrzyj wideo
Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

Dystrybucja malin złocistych 2021. „365 dni” z jedną nagrodą

Ten rok to „365 dni” powiedziałbym Blanka Lipińska może pochwalić się największą liczbą nominacji spośród wszystkich rozpatrywanych tytułów. Jury uznało jednak, że tytułem najgorszego filmu nie powinien być polski erotyzm, ale dokument „ Absolutny dowód ”To nasuwa hipotezę, że za wynikami wyborów prezydenckich w USA w 2020 roku stoi chiński cyberatak. Innowacyjny „absolutny dowód”, Mike LindellZdobył najgorszą nagrodę aktorską.

Zakochałem się w najgorszej aktorce Kate Hudson O swojej roli w kontrowersyjnym filmie „Muzyka”, Którego twórcy prowadzą piosenkarza i kompozytora jest istnienie (Nagroda za najgorszą reżyserię) Fakty dotyczące autyzmu pokazują niesprawiedliwe podejście. Grała tam autystyczną dziewczynę Maddy Ziegler, Za co zdobyła Złotą Malinę dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jednak najgorszy aktor drugoplanowy został przyjęty z zadowoleniem Rodiego Giulianjo Do jego słynnego epilogu v „Kolejny film o Poracie”. To nie koniec – Giuliani był także laureatem nagrody za najgorszy podwójny ekran. W tej kategorii jest zestawiony z jego kurtką w paski.

Doolittle Wraz z Robertem Downeyem Jr. zdobył nagrodę za najgorszy remake lub sequel („365 dni” walczył o tę nagrodę również tutaj, jako „Polski renifer za„ 50 twarzy Greya ”). 2020 Za bycie „najgorszym rokiem kalendarzowym”. Data(Trochę odważna teza, ale niech tak będzie).

READ  Kosmici mogą żyć na księżycach Urana, gdzie naukowcy spekulują, że mogą mieć oceany

„365 dni”. W Wielkiej Brytanii jest petycja o usunięcie filmu z serwisu Netflix

Złote Maliny są przyznawane corocznie przez Fundację Golden Raspberry Award. John GB Wilson, amerykański krytyk filmowy i dziennikarz, wpadł na pomysł tego antynagrodowego filmu w 1980 roku. Często nazywa się je anty-Oscarami – złote jagody są tradycyjnie rozdawane w przeddzień rozdania Oskarów. Na tym żużel GRAF-a się nie kończy, bo statuetki są wykonane ze złoconego plastiku, a złote jagody są warte około pięciu dolarów (około 19 złotych).

Reżyser 365 Days kręci ekscytującą amerykańską powieść o BDSM