Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nextstim otrzymuje zlecenie NBS ze szpitala w Polsce

NextTime UIG

NextTime UIG

komunikat prasowy, Helsinki, 9 grudnia 2022 w 9 Jestem (EET)

Otrzymujesz Nextstim anBS Żądanie zamówienia od Szpital w Polsce

Nexstim Plc (NXTMH: HEX, NXTMS: STO) („Nexstim” lub „Firma”) otrzymał zamówienie na system NBS 5 od szpitala w Polsce.

To pierwsza sprzedaż Nextstim do Polski. System będzie wykorzystywany do planowania operacji neurochirurgicznych u pacjentów z rozpoznaniem guza mózgu lub innej choroby. System Nexstim NBS jest jedynym licencjonowanym przez FDA i oznakowanym CE systemem TMS do przedoperacyjnego mapowania kory ruchowej i werbalnej mózgu.

Mikko Karvinen, dyrektor generalny Nexstim, komentuje: Jesteśmy dumni udanej pracy w UlicamingNastępnie mamy Obecność In Rynek europejski. Ogłoszenie tej sprzedaży do Polski to aDostawanie krok prosto dla nas w Wchodzenie na nowe rynki i Rozwiń naszą społeczność użytkowników. Nasza tegoroczna sprzedaż ma powtarzaStopa a Dobrze Saldo pozyskiwania nowych klientóws i Utrzymuj istniejące relacje z klientami Wiodąca na świecie technologia Nexstim jest teraz dostępna dla większej liczby pacjentów niż kiedykolwiek wcześniej”.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.nexstim.comlub kontaktując się z:

Mikko KarvinenDyrektor wykonawczy
+358 50326 4101
[email protected]

O Nextstim Plc

Nextstim to fińska firma działająca globalnie w zorientowanej na rozwój technologii medycznej. Naszą misją jest umożliwienie spersonalizowanej i skutecznej diagnozy i leczenia trudnych chorób i zaburzeń mózgu.

Nexstim opracował wiodącą na świecie technologię nieinwazyjnej przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (nTMS) z wysoce zaawansowaną nawigacją 3D, która zapewnia precyzyjne i spersonalizowane kierowanie TMS do określonego obszaru mózgu.

Działalność diagnostyczna Nexstim koncentruje się na komercjalizacji systemu Nawigacyjnej Stymulacji Mózgu (NBS). System NBS jest jedynym zatwierdzonym przez FDA i oznakowanym CE systemem TMS do przedoperacyjnego mapowania mowy i kory ruchowej mózgu.

Nexstim’s Therapy Business wprowadza na rynek i sprzedaje system Navigated Brain Therapy (NBT®), który jest zatwierdzony przez FDA do marketingu i dystrybucji komercyjnej w leczeniu dużych zaburzeń depresyjnych (MDD) w Stanach Zjednoczonych. W Europie system NBT® został oznaczony znakiem CE do leczenia dużej depresji i przewlekłego bólu neuropatycznego.

READ  Była polska gwiazda wyróżnia się Bony | Wiadomości, sport, praca

Akcje Nexstim są notowane na Nasdaq First Northern Growth w Finlandii i Nasdaq First Northern Growth w Szwecji.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.nexstim.com

Przywiązany