Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix ogłasza nowy dramat kryminalny, który trzeba obejrzeć, ponieważ widzowie domagają się drugiego sezonu

Netflix ogłasza nowy dramat kryminalny, który trzeba obejrzeć, ponieważ widzowie domagają się drugiego sezonu

Fani Netflixa domagali się drugiego sezonu nowego dramatu kryminalnego po jego premierze 11 stycznia.

Polski thriller „Forst” został okrzyknięty „obowiązkowym”, a widzowie streamingowego giganta stwierdzili, że drugi sezon „powinien nastąpić” po „najbardziej szalonym” finale.

Detektyw Forrest to opowieść o niezależnym podejściu tytułowego bohatera do śledztwa w sprawie brutalnego morderstwa, co prowadzi do odsunięcia go od sprawy.

Po jego zatrzymaniu sprawa zostaje przekazana dziennikarzowi, aby kontynuował śledztwo.

Jedna recenzja serialu na temat „Absolutnie trzeba obejrzeć!”

Fani Netflixa domagają się drugiego sezonu nowego dramatu kryminalnego Forsrt po jego premierze 11 stycznia (na zdjęciu detektywa Forresta gra Boris Schick).

Widzowie określili sześcioodcinkowy serial jako „obowiązkowy” i zażądali drugiego sezonu

Victor Forrest i jego niecodzienna koleżanka Olga Zrebska [Zuzanna Saporznikow] Spróbuj odkryć zabójcę, przyglądając się nierozwiązanym zabójstwom z przeszłości, ale detektyw również stojący po złej stronie prawa wiąże się z dużym ryzykiem.

Zakończenie wywołało entuzjazm w oczekiwaniu na kontynuację, a inni widzowie napisali: „Właściwie, naprawdę podobał mi się #detectiveforst, nie spodziewałem się, że to się skończy, czy będzie sezon 2?…

„Właśnie obejrzałem #detectiveForst na #Netflix i naprawdę chcę porozmawiać o tym szalonym zakończeniu! Proszę, powiedz mi, że będzie drugi sezon…

„Właśnie obejrzałem „Detektywa Forsta” na Netfliksie”. Głośno, wiedzą, jak robić seryjnych morderców…

Nie wiem, czy poradzę sobie z „Detektywem Forrestem” na Netfliksie. O Boże…

„Jak #detektywforst może nie być modny?”

Sześcioodcinkowy serial powstał w oparciu o sześć książek opowiadających historię głównego bohatera napisanych przez Remigiusza Mroza, zatem być może zaczerpnięto już inspirację do drugiego sezonu autorskiego serialu Netfliksa.

Autor (36 l.) z pewnością jest zaangażowany w serial, jest uznawany za scenarzystę, ale pojawia się w nim także jako pierwotna ofiara – postrzegana jedynie jako zwłoki.

Polski thriller kryminalny powstał na podstawie serii książek Remigiusa Mroza, który na ekranie pojawia się także jako zwłoki ofiary morderstwa (na zdjęciu)
READ  Oto niektóre idolki, które pokazały swoje zdjęcia „Bogini” na niedawno zorganizowanym „2022 KBS Gayo Daechukje”.