Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog Johna Andrew Swietko, Polska, Ohio

Nekrolog Johna Andrew Swietko, Polska, Ohio

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – John Andrew Swietko, lat 70, zmarł spokojnie w poniedziałek, 27 listopada 2023 r., w swoim domu, wraz ze swoją kochającą rodziną u boku, po 3-letniej walce z rakiem dróg żółciowych, dwa dni po swoich 70. urodzinach. rak odbytnicy).

John urodził się 25 listopada 1953 w Youngstown jako syn Steve’a i Mary (Cowell) Sweetko.

Po ukończeniu Campbell Memorial High School.

Służył w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych i został honorowo zwolniony w 1974 roku.

John przeszedł na emeryturę w szpitalu św. Elżbiety w 2021 r., po ponad 40 latach oddanej służby.

Był dożywotnim członkiem American Legion Post 560 w Campbell w stanie Ohio.

Był aktywnym członkiem parafii św. Jana Chrzciciela (obecnie Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza) w Campbell.

Był także zaangażowany w młodzieżowy baseball i softball w Campbell. Lubił spędzać czas z rodziną, słuchając wszelkiego rodzaju muzyki i uczestnicząc w aukcjach. John był bardzo duchową, kochającą i życzliwą osobą i zawsze będziemy go pamiętać za jego chęć pomocy każdemu w potrzebie.

Pozostawia ku pamięci swoją żonę, byłą Annette Jean Kreider, którą poślubił 31 stycznia 1975 roku; córka, Andrea Jean Sweetko, w domu; Syn, Doktor Polski. John Stephen Sweetko i brat Thomas M. z Henderson w stanie Nevada; Sweetco.

Śmierć poprzedzili jego rodzice; Jego siostra Beverly M. Sweetko i jego brat Stephen J. Sweetco.

Jego onkolog dr. Rodzina pragnie podziękować Mattowi Mirsky’emu, jego oddanej pielęgniarce Erin Kerr oraz troskliwym pracownikom Wade Park VA Medical Center w Cleveland, którzy dzięki swojej współczującej i kompleksowej opiece sprawili, że podróż Johna była tak komfortowa. Rodzina jest także bardzo wdzięczna pielęgniarkom, współpracownikom i personelowi Ohio Living Home Health and Hospice za to, że zapewnili jej spokojne ostatnie dni.

READ  Coco 2021 Best Pitch idzie do polskiej She

Rodzina Sweetko umieściła ukochaną osobę pod opieką Dom pogrzebowy Vasco Rodzina i przyjaciele otrzymają upominki w czwartek, 30 listopada 2023 r., w godzinach 10:00–11:00 w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza, 159 Reed Avenue w Campbell. Bezpośrednio po niej o godzinie 11:00 odbędzie się Msza Święta pogrzebowa, której przewodniczy ks. Mateusza Zwillinga.

do zrobienia Wysłać kwiaty Dla rodziny lub Na środku drzewa Pamięci Johna Sweetko, proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w środę 29 listopada o następujących przybliżonych godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.