Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze rozszerzenie Europa Universalis IV ma 90% negatywnych recenzji na Steamie

Europe Universales IVNiedawne rozszerzenie Leviathan dodaje nowe sposoby na wzbogacenie twojego historycznego imperium. Niestety, wydaje się, że wiele błędów go zmieniło Najgorzej oceniana gra na Steamie z 90% negatywnymi recenzjami.

Ironia została już ujawniona Pilna naprawa Obsługuje wiele problemów, ale nie prawie wszystkie. tam Duży problem na forum EU4 I prof Podobny post na Reddicie Kategoryzuj problemy, w tym błędy, problemy z równowagą i brakującą zawartość.

Leviathan to pierwsza zawartość do pobrania dla EU4, wyprodukowana przez nowe studio Paradox Tinto, kierowane przez Johana Andersona, oryginalnego projektanta EUIV. W poście od czasu usunięcia (dostępny pod adresem Archiwum internetowe) Na forum gry Andersson napisał, że „zidentyfikowali i poprawili niektóre problemy w naszym procesie produkcyjnym w oparciu o wnioski wyciągnięte z tego wydania i podejmują konkretne działania – aby naprawić bieżące problemy i zapewnić, że przyszłe wydania będą spełniały oczekiwaną jakość. ”

w Napisz na tym samym forum, Dyrektor ds. Społeczności Paradox BjornB wyraził podobne odczucia. „Oczywiście popełniliśmy ogromny błąd w obliczeniach stanu wydania, które zdecydowaliśmy się wydać, i jest nam z tego powodu bardzo przykro. Ale jak powiedziałem wcześniej: w tym momencie nie ma żadnych słów samych w sobie, możemy lub powiedzieć to możemy coś naprawić. Mogę jednak obiecać, że ciężko pracujemy. „Tak bardzo, jak to możliwe, aby wprowadzić poprawki, i przyjrzeliśmy się dokładnie, jak nam to pozwolono”.

To nie pierwszy raz, kiedy DLC Paradox zostało wydane i spotkało się z ostrą krytyką ze strony społeczności. Poprzednie DLC, Emperor, było wadliwe, choć mniej niż obecnie Różne recenzje na Steam. Dharma, DLC wcześniej, ma Przeważnie negatywne recenzje. DLC Prison Architect również było krytykowane za buggy i koślawość.

W zeszłym roku jesteśmy Porozmawiaj z kilkoma obecnymi i byłymi pracownikami Paradox QA, którzy twierdzą, że otrzymują niskie wynagrodzenie i są źle traktowani.

READ  Jaguar X-Type królowej Elżbiety II, którym jeździła po Windsor Estate, sprzedaje się za 43 000 funtów

„Kiedy ludzie mówią o błędach i rzeczach w grach, zawsze słyszysz„ Pytania i odpowiedzi, że nie wykonują swojej pracy, takie a takie ”. Ale nie wiedzą, że jest ich dużo rzeczy dziejące się za kulisami w tych firmach zajmujących się grami, o których nic nie wiedzą, jak ktoś nam powiedział. „Nie wiesz nic o tym, jak wygląda pod powierzchnią, ponieważ wiele firm jest bardzo dobrych we wprowadzaniu tego interfejsu”.