Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: można kupić próbną wersję „Animal Crossing New Horizons” w sklepie Microsoft Store za jedyne 2,99 USD

Nintendo Live

Widzieliśmy wiele gier próbujących zarobić pieniądze na swoim sukcesie Animal Crossing: New Horizons Ale to bezwstydnie przenosi go na wyższy poziom. Jeśli kiedykolwiek przeglądałeś ostatnio Microsoft Store, prawdopodobnie natknąłeś się na … Zgadłeś, która jest grą komputerową i mobilną o tej samej nazwie.

Tak, sklep Microsoft Store „Animal Crossing New Horizons” firmy HugoStudioLab kosztuje 2,49 GBP / 2,99 USD – Co za okazja!

Poważnie, poza nazwą i oficjalną grafiką, nie ma absolutnie żadnego podobieństwa do prawdziwego. Niepokojące jest, że jest ona dostępna od 23 marca tego roku. Oto opis i kilka zrzutów ekranu. To bardzo przypomina mobilną grę zręcznościową Crossy Roads:

„Animal Crossing New Horizons Animal Farm pozwolił swoim zwierzętom uciec. Pomóż im przejść przez miasto bez rozjeżdżania ich. – 5 różnych postaci. – Zwiększony poziom trudności. – Tabela najlepszych wyników.”

Krótko mówiąc – to błyskawica przez Crossy Roads i po prostu pożycza nazwę i trochę grafiki promocyjnej dla najnowszego tytułu Animal Crossing na Nintendo Switch.

Jeśli zastanawiasz się, co się tutaj dzieje, wszystko ma związek z tym, że w Microsoft Store wydaje się, że umiar jest niewielki lub nie ma go wcale. To też nie pierwszy raz, kiedy widzieliśmy coś takiego. Na początku tego roku był to Microsoft Edge Extensions Store Mówi się, że udostępnia nielegalne kopie gier Nintendo Jak na przykład Super Mario Bros. I Mario Kart 64.

Jesteśmy pewni, że ta lista zostanie usunięta jak najszybciej, w przeciwnym razie nie ma wątpliwości, że eksperci Nintendo będą w tej sprawie. Och, też – Nie kupuj tego!