Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsze wsparcie Overwatch 2 chce prostej zmiany, aby rozwiązać „duży problem DPS sezonu 9”.

Najlepsze wsparcie Overwatch 2 chce prostej zmiany, aby rozwiązać „duży problem DPS sezonu 9”.

Michaela Gwilliama

Nadszedł sezon 9 Overwatch 2 i w miarę jak gracze wciąż przystosowują się do poważnych zmian w podstawowej rozgrywce, główny zespół wsparcia Twitcha chce, aby programiści wdrożyli prostą zmianę.

Łatka z sezonu 9 całkowicie wywróciła Overwatch 2 do góry nogami dzięki ulepszonemu systemowi rankingowemu, zwiększonemu HP wszystkich bohaterów, znacznie większym rozmiarom pocisków i nowej pasywnej funkcji DPS.

Podczas gdy gracze krytykowali dotychczas zwiększone rozmiary pocisków i wciąż łączące strzały całkowicie niecelne, nowa podstawowa umiejętność DPS spotkała się z krytyką.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Bohaterowie DPS redukują teraz leczenie wrogów o 20% na 2 sekundy po zadaniu obrażeń, ale w przypadku streamera na Twitchu ml7 Tę funkcję należy nieco poprawić.

ML7 chce małej zmiany w nowej pasywce Overwatch 2 DPS

Zamieć

Bohaterowie DPS są teraz w stanie zmniejszyć otrzymywane leczenie.

Podczas transmisji na Twitchu 14 lutego ML7 odniósł się do problemu, wyjaśniając, że ma „duży problem”, który programiści muszą rozwiązać.

„Brak wizualnego wskaźnika negatywnego DPS utrudnia sprawę” – stwierdził.

Specjalista ds. wsparcia wyjaśnił dalej, że jeśli bohaterowie mają w sobie coś świetlistego, kibice będą wiedzieć, że będą mniej leczyć i odpowiednio zareagują.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„W tej chwili muszę zgadywać! Potrzebujemy wizualnego wskaźnika negatywnego DPS. To dziwne. Czasami muszę zgadywać. Oczywiście możesz przewidzieć, możesz dostrzec, na kogo wpływa negatywny DPS, ale nawet jedno uszkodzenie, – dodał. To powoduje, że tak się dzieje.”

Jednakże problemem, który może z tego wyniknąć, jest zwiększenie wizualnego bałaganu na ekranie, ale ML7 uważa, że ​​jest to opcja, którą gracze mogą wyłączyć lub jedynie zwrócić się o wsparcie.

Inna opcja jest dostępna dla użytkowników na czacie ML7 i nowszych Reddit Zasugerowaliśmy, aby wskaźnik pojawiał się nad całością lub częścią paska zdrowia graczy.

Twórcy wskazali już, że łatki będą pojawiać się szybciej w tym sezonie ze względu na wszystkie ogromne aktualizacje, więc miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać, aż ta zmiana jakości życia pojawi się w grze.