Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najbardziej przydatny klip do Warzone w historii? Całe lobby celebruje bohatera, który zabił piratów

Najgorszą rzeczą w Call of Duty: Warzone jest to, że nie zabijają go piraci. Dlatego prawie całe lobby zostało z tyłu, aby oddać hołd graczowi, który zabił swojego hakera w jednym z najbardziej przydatnych klipów BR.

W grach wieloosobowych można się wiele dowiedzieć o umieraniu. Być może twój przeciwnik miał lepszy kąt lub celniej strzelał, każda przegrana bitwa może być okazją do nauki i doskonalenia się. Ale zwykle nie ma sposobu na pokonanie intruza i dlatego nie ma irytującej śmierci jak jeden za oszusta.

Nie powinno więc dziwić, że po tym, jak ktoś zostaje zabity przy użyciu nielegalnego programu, ludzie zostają z tyłu na widzach i modlą się, gdy upadną. Tak było w przypadku jednego meczu Warzone, w którym haker zabił ponad 40 osób i 25 widzów, mając nadzieję, że jakoś przegrają. Potem zrobili to dzięki tajemniczemu nieznajomemu znanemu tylko jako… GoldenArm10.

W tym, co stało się wirusowym klipem na Reddicie, zespół POV wziął udział – od morderstwa hakera po grę końcową. Rezultaty to pierwszorzędne koleżeństwo, ponieważ okazuje się, że większość reszty lobby również została z tyłu, aby oglądać i ostatecznie świętować.

25 widzów gratuluje bohaterowi gry za pokonanie 46 zabójstw hakerów. Dobry moment dla społeczności graczy! z CODWarzone

Jak widać w klipie opublikowanym przez „rainisland90”, haker nie do końca trafnie je oszukuje i łatwo jest mu zabić wiele osób. Po śmierci drużyna pozostaje w tyle i liczy na zemstę: „Chodź, bracie, bądź bohaterem gry”.

I jak zapalanie sygnału nietoperza, ktoś odpowiada na wezwanie: GoldenArm10. Graczowi udaje się zabić hakera, wygrywa grę i jest natychmiast witany serią gratulacji na czacie w końcowej fazie gry: „Dobra dupa, złota”, po której następują warianty „Pieprzajmy!”

Aktywacja / exzachtt (Twitch)

Nierzadko lobby Warzone jest wypełnione wieloma hakerami.

READ  Ogromna liczba serwerów jest uruchamiana online dla następnej dużej gry wideo

A jak bohaterski GoldenArm10 przyjmuje takie gratulacje? Zaskoczony bohater pozostał niezwykle skromny: „Miałem szczęście… przepraszam, że zostałem zabity przez kawałek…”

Chociaż łatwo byłoby narzekać na stan hakowania Warzone i wydzierania się z hakera, pozytywność tej gry powinna być lekcją dla nas wszystkich. Nawet intruzi mogą krwawić i musimy rozproszyć bohaterów, którzy ich pokonają.