Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nader o powrocie GoldenEye 007: „Po prostu rozmawialiśmy, aż to się spełniło”

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Wyrównaj planety kilka tygodni temu – wraz z ogłoszeniem przez Nintendo klasyka N64 Złote oczy 007 Zostanie ponownie wydany na nowoczesnych platformach. to jest rodzaj Cud patrzenia na jak długo Gra utknęła w licencyjnym piekle.

Prezes Rare, Craig Duncan, rzucił nieco światła na sytuację za kulisami podczas panelu GI Live na początku tego tygodnia. Zespół próbował już dodać grę do rzadki ponownie إعادة w 2015 roku, aby uczcić 30-lecie firmy, ale problemy licencyjne stały na przeszkodzie. W końcu Rare po prostu uparł się i był w stanie to zrobić:

Craig Duncan: „Szczerze mówiąc, zajęło nam to więcej czasu, niż bym chciał. Próbowaliśmy to rozwiązać, kiedy zrobiliśmy Rare Replay w 2015 roku, który, jak sądzę, był 30. rocznicą Rare.

„Jak możesz sobie wyobrazić, rzeczy z licencjami i opublikowanymi grami mają po prostu złożoność… Odbyło się wiele rozmów, wiele rozmów z naszymi przyjaciółmi z Nintendo, ludźmi z MGM, ludźmi z Xboxa i rozmawialiśmy, dopóki tego nie zrobiliśmy się stało. Sprawiliśmy, że to się stało. Jestem z tego dumny”.

Switch nie pojawił się w 2015 roku, więc mogło to być lepsze dla Nintendo. Teraz „wkrótce” pojawi się w serwisie NSO, a kiedy nadejdzie, gracze mogą spodziewać się ożywienia trybów dla jednego gracza i na podzielonym ekranie. Istnieje również „gra online” w wersji gry na Switcha.

Pojawia się również wersja na konsolę Xbox – z osiągnięciami, natywną rozdzielczością 16:9 do 4K Ultra HD i znacznie płynniejszą liczbą klatek na sekundę (Przez czystą konsolę Xbox). Będzie również dostępny w ramach Game Pass.

Czy jesteś podekscytowany powrotem GoldenEye 007? Zostaw komentarz poniżej.