Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodzący wyciek z wkładek dousznych 1000XM4 firmy Sony ujawnia zupełnie nowy projekt

Sony jest bliskie wypuszczenia kolejnej partii prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych z redukcją szumów Blog Walkman. Są zdjęcia WF-1000XM4 prawie z każdego kąta i są one zgodne z Pierwszy wyciek w lutym.

Nowy projekt różni się zasadniczo od Starzenie się 1000XM3s. Wygląda na to, że Sony trochę skurczyło te słuchawki; Nie mają już płaskiego kształtu pigułki, dzięki czemu są bardziej dopasowane do konkurentów, takich jak Galaxy Buds Pro, Sennheiser Momentum True Wireless 2 i inne słuchawki z okrągłym wyglądem zewnętrznym. Sony przesunęło swoje logo na bok, więc tym razem branding nie będzie zbyt jasny.

Firma Sony dokonała kilku poważnych zmian konstrukcyjnych.
obrazek: Blog Walkman

Firma zachowuje estetykę czerni i miedzi / różowego złota. Te wkładki douszne są w większości w kolorze czarnym, ale wokół mikrofonów zewnętrznych znajdują się akcenty używane do redukcji szumów. Sony odnowiło również etui ładujące, które najwyraźniej będzie obsługiwać ładowanie bezprzewodowe – coś, co wiele wysokiej jakości słuchawek dousznych wypuściło po oferowaniu 1000XM3s. Etui może ładować się szybciej, gdy jest podłączone, ze względu na zwiększoną moc ładowania.

Na podstawie wniosków Sony FCC o zachowanie poufności, Blog Walkman Podejrzewa się, że wkładki douszne WF-1000XM4 mogą zostać oficjalnie zapowiedziane już w przyszłym miesiącu. Czy tym razem będą odporne na wodę i pot? Było to poważne zaniedbanie w poprzednim modelu. A co z obsługą LDAC? Mamy nadzieję, że za kilka tygodni poznamy wszystkie szczegóły.

READ  Zły na pozostawienie pasażerów autobusu pozostawionych na mieliźnie po tym, jak kierowca zapalił papierosa i wyszedł, mówiąc, że nie ma nikogo, kto by go zastąpił