Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Baldur’s Gate: Dark Alliance w końcu otrzymuje port PC

Po 20 latach gry na konsole Baldur Gate: Sojusz Ciemności Pobiera port komputera. (Nie mylić z D & D: Dark Alliance, Nadchodzący nowy duchowy następca tego lata. Ponowne wydanie właśnie wylądowało na konsolach, ale Black Isle Studios ogłasza, że ​​gra po raz pierwszy otrzyma również port PC.

Dark Alliance różni się od innych gier Baldur, przeszłością i teraźniejszością. Z pewnością ma o wiele więcej akcji, co możesz odkryć tutaj w zwiastunie premierowym na konsolę, który teraz obsługuje rozdzielczość 4K.

Osobiście grałem tylko w Baldor Master Gates, a nie w Dark Alliance. Ale Imogen to zrobiła i wydaje mi się, że słyszę jej krzyki w różnych strefach czasowych. Kilka dni przed RPS mówiła o tym, jak to zrobić Niania nauczyła ją grać Droga Ciemnego Sojuszu, kiedy. Wtedy myślałem, że stare wydania PS2 radzą sobie równie dobrze, jak stara dobra gra kooperacyjna, nawet reprezentując nostalgię.

Obawiam się tylko, że wrócę do gry opartej na D&D 3rd Edition. Zawsze wydaje mi się, że rankingi klas zbroi mieszają mi się w głowie, kiedy wracam do bramki roli. Liczby, jak to działa? Zdecydowanie mam nadzieję na więcej dobrych kampanii w trybie współpracy i wygląda na to, że Black Isle Studios na to liczy.

„Port PC BG: DA już działa i pojawi się jeszcze w tym roku”, Mówią. „Mamy również nadzieję, że zapewniamy współpracę online dzięki funkcji gry zdalnej Steam. Gdy będziemy mieć więcej informacji, zaktualizujemy Cię tutaj!”

Jeśli chodzi o Dark Alliance 2, – mówi Black Isle „Rozważamy wydanie BG: DA 2. Nic nie zostało jeszcze ulepszone, ale życzenie fanów jest głośne i słyszymy to.”

Black Isle nie ustaliło daty premiery na PC, ale twierdzi, że pojawi się ona jeszcze w tym roku.

READ  Round Up: Zapowiedzi są w Pokémon Scarlet i Violet

Tymczasem Dungeons and Dragons: The Dark Alliance Już w czerwcu.