Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że nowy zestaw słuchawkowy HTC Vive Flow pojawi się w tym tygodniu

HTC planuje w tym tygodniu wypuścić nowe gogle VR, a także pracuje nad wirtualnym światem, który wygląda jak jego metawers, Według raportu z protokół.

Zacznijmy od tego nowego zestawu słuchawkowego. Mówi się, że jest to samodzielny zestaw słuchawkowy VR o nazwie Vive Flow i ma być urządzeniem do konsumpcji mediów „z dostępem do niektórych gier casual”. protokół On mówi. Jednak nie będzie dostarczany z kontrolerami i będzie mniej wydajny niż Oculus Quest 2, protokół raporty. Vive Flow zostanie podobno ogłoszony w Wydarzenie HTC 14 października, co jest logiczne, jak HTC promocja wydarzenia Z hasłem „Idź z prądem”.

Wydaje się, że nowy metaverse nazywa się Viveport Verse. według strona internetowa o usłudze (który był aktywny w momencie publikacji tego artykułu), będziesz mógł stworzyć własnego awatara 3D i eksplorować „różnorodność wydarzeń”, ale przestrzeń będzie również zawierać „galerię NFT” i treści generowane przez użytkowników „już wkrótce ”. Wygląda na to, że nie potrzebujesz urządzenia VR, aby odwiedzić Vivepoint Verse; strona twierdzi, że będzie kompatybilne z komputerami stacjonarnymi, laptopami, urządzeniami mobilnymi i tabletami, I Słuchawki wirtualnej rzeczywistości.

Zebraliśmy zrzuty ekranu Viveport Verse w galerii poniżej, jeśli HTC wyłączy do niego dostęp.

Nie jest jasne, jak ta nowa przestrzeń Viveport Verse będzie inna Od skoncentrowanej na przedsiębiorstwie Vive Sync ekspertyza. Wygląda na to, że Viveport Verse może być czymś więcej niż serią wirtualnych światów różnego rodzaju, być może podobnych do światy horyzonty facebook, w przeciwieństwie do domyślnych miejsc spotkań Synchronizuj do pracy.

READ  Gracze Baldur's Gate 3 są zaskoczeni nieoczekiwaną mocą sojusznika