Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że klasyczne gry są „kluczową częścią” konkurencyjnego Game Pass na PlayStation

Play StationWedług dziennikarza, nadchodzący konkurent Game Pass, „Projekt Spartacus” w fazie rozwoju, jest „bardzo bliski faktycznej premiery”.

Mówi o swojej premii gigantyczna bomba pokaż Grubbsnax (bezpłatny, skopiowany przez VGC), Jeff Grubb z VentureBeat twierdzi, że uzyskał nowe informacje na temat SonyUsługa subskrypcji, która nie została jeszcze ogłoszona.

„Prawdopodobnie będzie bardzo blisko faktycznej premiery, możliwe, że coś wydarzy się do końca tego miesiąca i nie sądzę, aby to musiało oznaczać otwarcie, myślę w kategoriach wewnętrznego spełnienia tego, gdzie usługa musi być – powiedział Grob.

Według dziennikarza Spartakus będzie się składał z Trzy poziomy są wyceniane na 16 USD miesięcznie.

„W tej chwili nazywają się one Basic, Extra i Premium” – powiedział Grob. „Ceny mogą być zastępcze, ale cena wynosi 10 USD miesięcznie za podstawowe, 13 USD miesięcznie za dodatkowe i 16 USD miesięcznie za premię.”

Zwiastun okładki konsoli PS5

dla porownania, X-Box Game Pass oferuje obecnie trzy poziomy, poziom Ultimate, który wynosi 10,99 USD / 10,99 GBP miesięcznie i zapewnia dostęp do EA gra. ten PC Poziom wynosi 7,99 USD / 7,99 GBP i zapewnia dostęp do PC Game Pass, ograniczonego zestawu ofert konsolowych. Ostatni poziom, poziom konsoli, wynosi 7,99 USD / 7,99 GBP miesięcznie i oferuje dostęp do biblioteki Game Pass, ale nie EA Play ani przesyłania strumieniowego w chmurze.

Grob wyjaśnił, co słyszał, że gracze dostaną w każdej kategorii.

„Za premię, 16 USD miesięcznie … Czy dostajesz pełne gry? Niezupełnie, tak jakby … To jak EA Play. Otrzymujesz pełne wrażenia z gry. Nie wiem, czy to dotyczy każdej wydanej gry, ale wydaje się Tak jest.” Grupa powiedziała. Podczas gdy PlayStation oferowało w przeszłości wrażenia z gier w przypadku niektórych tytułów, Grubb zauważa, że ​​wszystkie tytuły własne na PlayStation, które mogą oferować takie wrażenia, należą do poziomu premium.

READ  Zwroty świątecznej wyprzedaży Nintendo Mega, zdobądź do 60% zniżki na Switch eShop Games (EU)

Kontynuacja grupy:Dostajesz także klasyczne gry i transmisję strumieniową na żywo, strumieniowanie w chmurze nie będzie dostępne na żadnym z pozostałych poziomów, a także otrzymujesz klasyczne gry”.

Następnie rozwiń: „Nie wiem, czym są klasyczne gry, ale wiem, że to główna część tej kategorii premium. Masz więc doświadczenia z grami, klasyczne gry i transmisje na żywo na tym poziomie premium.” PlayStation stanowi w ostatnich latach chlubny wyjątek, jeśli chodzi o zapewnianie dostępu do ogromnego katalogu z powrotem na nowoczesnych platformach. Chociaż użytkownicy serii Xbox mogą grać w niektóre wcześniejsze gry, takie jak oryginalna konsola Xbox, PlayStation 5 może tylko grać Playstation 4 Pierwotnie tytuły.

„Aby uzyskać dodatkowy poziom, w PSNow możesz uzyskać „katalog gier do pobrania”, który można pobrać, i wygląda na to, że będzie tutaj”, o którym Grubb słyszał, że zawiera ponad „250, 300 gier, coś w tym stylu. nie przesyłaj strumieniowo w chmurach, ale otrzymujesz 300 gier, które możesz pobrać”.

PlayStation Now oferuje obecnie graczom setki gier na PS3 i PS4 do streamowania, a gry na PlayStation 4 są dostępne do pobrania. Stacja odtwarzania 3 Obecnie w gry można grać tylko za pośrednictwem transmisji strumieniowej.

„Basic to PS Plus z comiesięcznymi grami, tak jak znasz je dzisiaj”. Groupe wyjaśnił. Aktualna oferta PlayStation Plus obejmuje oszczędności w chmurze, comiesięczne darmowe gry i rabaty. Gracze PlayStation potrzebują również PlayStation Plus, aby grać w gry online. Nie dotyczy to darmowych tytułów.

„Czy istnieją roczne liczby członków, ile kosztują te rzeczy? Nie wiem, nie słyszałem” – powiedział. Grubb wspomniał również o tym, że PlayStation niedawno przerwało jego wydawanie PS Now UK Retail Cards.

Według poprzedniego raportu autorstwa BloombergNowa usługa Sony nosi nazwę kodową „Spartacus” i połączy istniejące usługi PlayStation Plus i PlayStation Now, wycofując jednocześnie branding tych ostatnich.

READ  Nowa aktualizacja Metroidvania „Monster Sanctuary” przypadkowo wydana na początku Switcha

Bloomberg powiedział również, że spodziewa się, że usługa zostanie uruchomiona na PS4 i PS5 wiosną tego roku i będzie zorganizowana na trzech poziomach płatności.