Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

MLB The Show 22 na Nintendo Switch ma być grą z 30 klatkami na sekundę, ale nie ze sterowaniem ruchem

Prawdopodobnie największa wiadomość Opuszczenie ogłoszenia o premierze MLB The Show 22 w zeszłym miesiącu Shohei Ahtani nie został ujawniony na okładce. Zamiast tego nacisk położono na wydanie MLB w Przełącznik Nintendo Pierwszy raz w życiu. Teraz, gdy testy techniczne dobiegły końca, San Diego Studios ogłosiło więcej szczegółów na temat tego, jak będzie wyglądać wersja MLB The Show na Nintendo Switch z 22 kwietnia i czego użytkownicy mogą się spodziewać pod względem funkcji.

Podczas premiery funkcji, która odbyła się 24 lutego, SDS skupiło się głównie na wersji MLB The Show 22 na Nintendo Switch oraz trybach i funkcjach, które będą dostępne na początku kwietnia. Główne punkty dotyczyły głównie wersji testowej oraz miejsca uruchomienia gry. Według lidera komunikacji SDS, Ramone Russella, test techniczny Switcha był spóźniony o dwa tygodnie, a zespół programistów pracuje obecnie z The Show.

Russell i członek zespołu live Stephen Haas zauważyli podczas premiery filmu, że zespół programistów MLB The Show 22 chce grać na Switchu w 30 klatkach na sekundę. Jednak wersja mobilna obniży dokładność wykresów.

Kolejna ciekawa notatka z Feature Premiere dotycząca rzeczy Nintendo Switch Joy-Cons. San Diego Studios potwierdziło, że MLB The Show 22 nie będzie obsługiwać sterowania ruchem w Joy-Cons. Wyklucza to możliwość użycia Joy-Conów jako kija lub symulowania rzutu bejsbolowego.

Jeśli chodzi o tryby gry, MLB The Show 22 na Switch będzie zawierał wszystkie podstawowe tryby i będzie miał rozgrywkę międzyplatformową i między postępami. Jednak Stadium Creator nie będzie funkcją w wersji na Switcha ani na Xbox One i PlayStation 4.

READ  Status Quo / Wczesne lata 1966-1969 – wydanie SuperDeluxe