Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mortal Shell: Complete Edition otrzyma fizyczną wersję na Switcha

Mortal Shell: Complete Edition otrzyma fizyczną wersję na Switcha

Zdjęcie: za pośrednictwem Nintendo.com

To był pracowity tydzień na froncie Switcha Nintendo organizuje specjalne niezależne wydarzenie Zawiera wiele reklam gier. Jednym z wielu ujawnionych tytułów było RPG Mortal Shell: The Complete Edition.

Wersja na Switcha będzie zawierała wszystkie aktualizacje treści i zawartość do pobrania (DLC) w jednym pakiecie. Obejmuje to zmieniające rozgrywkę rozszerzenie Virtuous Cycle (nowy tryb roguelike), nową grywalną postać Hadern, aktualizację zawartości Rotten Autumn – dodającą nową mini-zadanie, tryb fotograficzny i wiele więcej.

Jeśli to nie było wystarczająco ekscytujące, oferty sprzedawców detalicznych na stronach internetowych, takich jak Amazon, ujawniły teraz, że gra otrzyma fizyczną wersję na Nintendo Switch w 2023 roku (dzięki, Nintendo wszystko). Obecna data premiery to koniec lutego. Zwrócono również uwagę, że to wydanie będzie zawierało „wszystkie wydane DLC”. Oto spojrzenie na grafikę pudełka:

Zabójcza skorupa
Zdjęcie: przez Amazon

Jeśli nie znasz Mortal Shell, jest ona opisana jako „głęboka gra RPG akcji” osadzona w „zniszczonym świecie”, który czerpie inspirację z Złe duchy Ciąg i wpisz. Twoim zadaniem jest stawić czoła potężnym wrogom i „odkryć swój prawdziwy cel” (przez Steama). Oto spojrzenie na oficjalny zwiastun Switcha:

READ  Ubisoft nieproporcjonalnie podnosi płace w wielu zespołach programistycznych